Steam Oyun nasıl kaldırılır?

WaffenTRager

Centipat
Daha fazla  
Konu başlığını genel yazdım ama sorun daha spesifik. Steam üzerinden modlu bir şekilde Bannerlord oynuyordum. 7-8 ay önce oynamayı bıraktım. 2 gün önce tekrardan oynayam dedim ve oyunu açmaya çalıştım amlum modlar güncel olmadığı için açılmadı. Daha sonra modları güncellemek yerine dosyalar kısmından sildim yine açılmadı. Bunun üzerine oyunu Steam üzerinden kaldırıp tekrar yükledim fakat değişen bir şey olmadı. Oyunu tamamen kaldırmak için bir yöntem var mı acaba? Yani tekrar indirdiğimde her şey sıfırlansın eski dosyalar kalmasın istiyorum. Bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

Konu başlığını genel yazdım ama sorun daha spesifik. Steam üzerinden modlu bir şekilde Bannerlord oynuyordum. 7-8 ay önce oynamayı bıraktım. 2 gün önce tekrardan oynayam dedim ve oyunu açmaya çalıştım amlum modlar güncel olmadığı için açılmadı. Daha sonra modları güncellemek yerine dosyalar kısmından sildim yine açılmadı. Bunun üzerine oyunu Steam üzerinden kaldırıp tekrar yükledim fakat değişen bir şey olmadı. Oyunu tamamen kaldırmak için bir yöntem var mı acaba? Yani tekrar indirdiğimde her şey sıfırlansın eski dosyalar kalmasın istiyorum. Bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.
Steam kütüphanesinde oyunun üstüne sağ tıklayıp yönet menüsü altından yerel dosyalara göz ata tıkladığında açılacak klasörü sil. Belgeler klasöründe de kalan dosyalar varsa onları da sil.

Modları atölyeden mi indirdiniz yoksa kendiniz mi kurdunuz?
modları karışık indirdim hem nexustan hem atölyeden.

bu arada teşekkür ederim cevaplar için. Yorumlara genel bir cevap vereyim. Ben de elbette düşündüm dosyalardan kaldırmayı ama mod dosyalarını sildiğim halde tekrar görünmesi biraz kafamı karıştırdı o yüzden açtım postu. 50gblik oyun sonuçta sürekli indir-kaldır yapmak istemiyorum.

Dosyalardan kaldırdım. Şu an tekrardan indiriyorum eğer sorun devam ederse buraya yazaram. İlginiz için teşekkürler.
Bir ihtimal atölyeden indirdiğiniz modlar oyunla birlikte yeniden kuruluyor olabilir haberiniz olsun. Atölyeden indirdiğiniz modların sayfasına girip abonelikten çıkın.

Yeni konular

Geri
Yukarı