Oyun nereden alınır?

Cyberpunk'ın yapımcısı CD Projekt Red'e ait. Oyunlar orijinaldir ama kendileri korsana karşı değilmiş diye duydum. Doğruluğu nedir bilemem ama indirilen oyunlarda korsanlığa karşı koruma bile koymuyorlarmış.
Öyle bir koyuyorlar ki...

Witcher 3de triss ile yakınlaştığın sahnede triss in yerini yaşlı sarkık bir kadın alıyor.
Hatta bütün kadınlkarın yerini alıyordu tam hatırlamıyorum.

Epic games o kadar sıkınıtlı ki arkadaşlarla back 4 blood alıp oyunu bitirdik ve epic games sadece 34 dk oynadığımızı gösteriyordu ve iade etmemize izin verdi. Ben ve bir diğer arkadaşım da iade etti. Diğerlerinde olmadı.

Son düzenleme:
Epic games güvenilir değil. Steamden şaşma.
Yanlı bilgi demişler XD. . Epic gamesin güvenilir olmadığını ve sisteminin sıkıntılı olduğu gerçeğini değiştirmeyecek neticede.

Borderlands 3 ürününü aldığım zaman kartımdan 2 defa para çeken bir sistem epic games. Hemen itiraz ettim ve paramı geri vermediler. Oyunu geri verdiğimde ancak paramı geri alabileceğimi söylediler. Oyuunu geri verdim (2 kat aldıkları parayı verdiler) ama verdiklerinde indirim bitmişti ve ben mağdur oldum.
Gittim steamden çok daha yüksek fiyattan güzel güzel aldım.
Epic Games güvenilir değildir.

Uzak durun.

Öyle bir koyuyorlar ki...

Witcher 3de triss ile yakınlaştığın sahnede triss in yerini yaşlı sarkık bir kadın alıyor.
Hatta bütün kadınlkarın yerini alıyordu tam hatırlamıyorum.

Epic games o kadar sıkınıtlı ki arkadaşlarla back 4 blood alıp oyunu bitirdik ve epic games sadece 34 dk oynadığımızı gösteriyordu ve iade etmemize izin verdi. Ben ve bir diğer arkadaşım da iade etti. Diğerlerinde olmadı.
Burada işime yaradı ama böyle bir olayın yaşanması bile epic gamesin güvenilir olmadığını gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı