Oyun normalde kasıyor alt-taba atınca kasmıyor

denizkynkk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar, bazı oyunlarda örnek olarak Roblox kasıyor fakat bilgisayarı ilk aldığımda böyle bir şey yoktu ama 2 - 3 ay önce kasmaya başladı ama alt-taba atınca kasmıyor, bunun çözümü var mı?

Dostum zaten sadece adamların yaptığını yapacaksın basit ha bu arada oldumu yazarsan çok mutlu etmiş olursun.

Abi bir tane video vardıya hani 2. attığın video o videodakileri uyguladım çok ısınan bir oyun olan Euro Truck'a girdim ekran kartı patlayacaktı bir anda arttı fan hızı 944RPM'den 3000RPM'e 1 saniyede geçti ben bu videonun yararlı olduğundan emin değilim.

Abi bir tane video vardıya hani 2. attığın video o videodakileri uyguladım çok ısınan bir oyun olan Euro Truck'a girdim ekran kartı patlayacaktı bir anda arttı fan hızı 944RPM'den 3000RPM'e 1 saniyede geçti ben bu videonun yararlı olduğundan emin değilim.

Dostum aslında en iyisi DDU yükleyip driverlerini silip tekrar yüklemek ama yapamam diyorsan

Driverlerini güncelleştirdinmi aygıt yöneticisine gir oradan görüntü bağdaştırıcılarını güncelleştir oradanda güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara zaten arıyacak eğer olmadıysa sürücü yazılımı için bilgisayaramı tara deyin.

Dostum aslında en iyisi DDU yükleyip driverlerini silip tekrar yüklemek ama yapamam diyorsan

Driverlerini güncelleştirdinmi aygıt yöneticisine gir oradan görüntü bağdaştırıcılarını güncelleştir oradanda güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara zaten arıyacak eğer olmadıysa sürücü yazılımı için bilgisayaramı tara deyin.
Abi onları zaten sürekli güncelliyorum.

Dostum aslında en iyisi DDU yükleyip driverlerini silip tekrar yüklemek ama yapamam diyorsan.

Abi Discord adım YaVaŞ lAn GaÇ dAnE aLıYoN#1458 oradan konuşalım son çağ re olarak da olsa DDU'yu yapacağım başka çağrem yok.

Geri
Yukarı