Oyun önerir misiniz ?

BayDonut

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar özellikleri: 4 GB RAM-2.13GHz ve 64bit

Donmayacak oyunlar olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın olmadığı için hiçbir oyunu açamazsın bu sistemle. Eğer elinde sadece belirttiğin parçalar varsa anakart + PSU + SSD bir de bunları tutan bir kasa öneririm bilgisayarın çalışması için.

Sistem özelliklerini tam bilmediğimden sadece öneriyorum. Witcher serisini oyun atlamadan bitirmeni tavsiye ederim hem ucuz hemde kaliteli yapımlardır. Witcher 1 biraz kombat sisteminden dolayı sıkabilir ama hikayesi güzeldir. Metro serisine yeni başladım bende ve çok hoşuma gitti. 2033 ve Last Light indirimle alıp microsoft storeden 5.90a game pass edinip Exodus oyununu oynayabilirsin. Assassin Creed serisinede yeni başladım ve oynamaya değer oyunlar.

Ekran kartının ne olduğunu bilmemiz lazım.
NVIDIA GeForce 8600 GT
Sistem özelliklerini tam bilmediğimden sadece öneriyorum. Witcher serisini oyun atlamadan bitirmeni tavsiye ederim hem ucuz hemde kaliteli yapımlardır. Witcher 1 biraz kombat sisteminden dolayı sıkabilir ama hikayesi güzeldir. Metro serisine yeni başladım bende ve çok hoşuma gitti. 2033 ve Last Light indirimle alıp microsoft storeden 5.90a game pass edinip Exodus oyununu oynayabilirsin. Assassin Creed serisinede yeni başladım ve oynamaya değer oyunlar.
Microsoft Store bozuk hata veriyor
Ekran kartım var dememişsin. İnsanların özel gücü yok, bilgisayarının özelliklerini bilemezler.
İnsanların özel gücü var falan demedim .

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı