Oyun Önerisi 2016

Berkaytbn

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan da belli olduğu gibi her türlü oyun önerisine açığım bikigisayarım gta5 ve bf4 felan kaldırıyor iyi yani yeni oyunlar değişik oyunlar oynamak istiyorum. Max payne 1, 2, 3 crysis 1, 2, 3 mafia 2, cod serisi, farcry, assasin serilerini oynadım arkadaşlar yeni kan arıyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Mass effect 2 ve 3 oynadınız mı ? Türkçe yamaları da mevcut. Mgs 5 serileri, Witcher serileri, Tomb Raider serileri, Age of empires Serileri Diyebilirim.

en zevkli ve güzel tps online oyun War Thunder uçak savaşı oyunu piyasadaki diğer bütün oyunlardan daha eğlenceli ve daha güzel
benim bin liraya aldığım beyaz hp pavilion x2 detachable 10 inch intel atom z3736f 2gb ram intel hd graphics tabletimde minimum ayarda 1280x768 çözünürlükte akıcı bir şekilde oynuyorum oyun baya sarıyor tavsiye ediyorum herkese her sistemde akıcı bir şekilde oynarsınız oyunu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı