Oyun önerisi

erenpsn

Decapat
Arkadaşlar istediğim tek şey şu oyunsuz dönemde oyun oynamak fakat ya verilen önerilerin hepsini oynamış oluyorum ya da ilgimi çekmiyorlar. Sizin de tüm önerilerinize açığım baştan söyleyeyim popüler olan (GTA, Witcher, AC, RDR vb.) oyunları söylemenize pek gerek yok, hepsini oynamışımdır. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
(Online, co-op tarzı oyunlar da söyleyebilirsiniz.)

Berkay Keleş

Picopat
Arkadaşlar istediğim tek şey şu oyunsuz dönemde oyun oynamak fakat ya verilen önerilerin hepsini oynamış oluyorum ya da ilgimi çekmiyorlar. Sizin de tüm önerilerinize açığım baştan söyleyeyim popüler olan (GTA, Witcher, AC, RDR vb.) Oyunları söylemenize pek gerek yok, hepsini oynamışımdır. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Arkadaşınız varsa Phasmophobia çok zevkli olabiliyor. Arkadaşımla 50. saatimizi devirdik. Daha dün taptaze oyunu tamamen değiştiren güncelleme geldi.

Mikail01Ebrinc

Picopat
Arkadaşlar istediğim tek şey şu oyunsuz dönemde oyun oynamak fakat ya verilen önerilerin hepsini oynamış oluyorum ya da ilgimi çekmiyorlar. Sizin de tüm önerilerinize açığım baştan söyleyeyim popüler olan (GTA, Witcher, AC, RDR vb.) oyunları söylemenize pek gerek yok, hepsini oynamışımdır. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Prototype 1 ve 2,zaten başka oyunu yok. :D

KS
erenpsn

erenpsn

Decapat
Arkadaşınız varsa Phasmophobia çok zevkli olabiliyor. Arkadaşımla 50. saatimizi devirdik. Daha dün taptaze oyunu tamamen değiştiren güncelleme geldi.
Bildiğim kadarıyla korku oyunu, kendileriyle pek aram yok :)
Prototype 1 ve 2,zaten başka oyunu yok. :D
2.oyunu oynadım 1'e bakabilirim.
The Evil Within Serisi.
F.E.A.R Serisi.
Medal of Honor: Warfighter.
Enemy Front.
Singularity.
Deus Ex: Mankind Divided.
Enlisted.
Teşekkürler

LaMorte

Decipat