Oyun önerisi

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Arkadaşlar, 1 sene önce sistem topladım. Doğru düzgün oyun oynayamadan sattım. Şimdi PS5 aldım fakat oynayacak oyun bulamıyorum. Çoğu oyuna başlıyorum fakat beni içine çekmiyor. Sarmıyor, en son RDR 2 aldım. İngilizcem hiç olmadığı için anlamadım. Daha oynamadım, böyle beni içine çekecek gerçekten oynatacak oyun öneriniz var mı? Mesela ayıla bayıla oynadığım birkaç örnek vereyim belki daha rahat öneride bulunursunuz. TLOU 1-2 Uncharted, God of War, Mafia 2, until dawn vs. Days Gone oynadım sarmadı. Detroit'i bitirdim. GTA serilerini bitirdim, Witcher 3 oynadım. FPS tarzı oyunları sevmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5'de hepsi var mı bilmiyorum ama, CP 2077, COD BO Cold War, COD MW, beni pek sarmasa da Medium, AC Valhalla bakabilirsin.

RDR 2'yi beğenmemişseniz size başka oyun önermek çok zor ama Detroit Become Human diyebilirim.
Düzeltme: Detroit Become Human'ı bitirdiğinizi yazmışsınız. O halde Horizon Zero Dawn, Beyond Two Souls ve Hellblade Senua's Sacriface diyorum.

Son düzenleme:

RDR 2 beğenmemiş değil ingilizcesi olmadığı için hiçbir şey anlamamış.

İfadeler: 900
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…