Oyun önerisi

l0ytcrusch

Femtopat
Arkadaşımla çok oyunumuz yok beraber oynadığımız, en çok oynadığımız istemesek bile tek oynayabileceğimiz kazanınca zevk veren oyun League of Legends. Arkadaşımla oynayabileceğim multiplayer, tekrar onla oynayabileceğim rekabetçi, hikayeli vb sarıcak bütün oyunları lütfen tavsiye ediniz. Çünkü LoL oynamaktan sıkıldık ve başka oyunda bulamıyoruz ve mümkün olduğu kadar artık, az GB olan oyunları yazarsanız mutlu olurum ama ciddi anlamda çok fazla oyun tavsiyesi bekliyorum. LoL oynamak yerine akşama kadar oyun ararım daha iyi lütfen, (bilinmeyen oyunlarda olur deneriz bakarız).

Son düzenleyen: Moderatör:
Left 4 Dead 2 güzel bir oyun. Yılların oyunu ama arkadaşlarla toplanıp oynarız. Steam indirimlerinde 3 liraya kadar düşüyor fiyatı da. Hikayesi tek başına da oynanıyor 4 kişiye kadar multiplayer olarak da oynanıyor. Boyutu da 7.5GB olması lazım. Pek bir sistem de istemiyor.

Left 4 Dead 2 güzel bir oyun. Yılların oyunu ama arkadaşlarla toplanıp oynarız. Steam indirimlerinde 3 liraya kadar düşüyor fiyatı da. Hikayesi tek başına da oynanıyor 4 kişiye kadar multiplayer olarak da oynanıyor. Boyutu da 7.5GB olması lazım. Pek bir sistem de istemiyor.
2 kişi oynanırmı hocam bende var ama hiç videosunu izlemedim veya bakmadım yani 2 kişiyiz ama teşşekkürler,saol.
Minecraft, BF1 ve BF5 Amazon bedava verdiği için yazdım.
Rust, GTA rp server, MMORPG oyunlar, War Thunder
teşekkürler hocam.

Arkadaşımla çok oyunumuz yok beraber oynadığımız, en çok oynadığımız istemesek bile tek oynayabileceğimiz kazanınca zevk veren oyun League of Legends. Arkadaşımla oynayabileceğim multiplayer, tekrar onla oynayabileceğim rekabetçi, hikayeli vb sarıcak bütün oyunları lütfen tavsiye ediniz. Çünkü LoL oynamaktan sıkıldık ve başka oyunda bulamıyoruz ve mümkün olduğu kadar artık, az GB olan oyunları yazarsanız mutlu olurum ama ciddi anlamda çok fazla oyun tavsiyesi bekliyorum. LoL oynamak yerine akşama kadar oyun ararım daha iyi lütfen, (bilinmeyen oyunlarda olur deneriz bakarız).

Rp seviyorsanız Arma 3'e göz atabilirsiniz indirimlerde 25 TL'ye kadar iniyor. (şu anda indirimde)
Yarış vb. seviyorsanız The Crew 2 (225 TL indirimlerde 60-50 TL arası) Forza horzion 4.(90TL)
Simulator için. Euro Truck Simulator 2 (indirimlerde 9TL)
Korku seviyorsanız. Pacify (10 TL. İndirimlerde 6TL). Gerilim için scp: Secret laboratory (ücretsiz)
Korsancılık/Denize açılma vb için Sea of Thieves (60 TL indirimlerde 45 TL)
FPS/Shooter Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (89 TL)
Vs türünde: Stick fight: The Game (10 TL )
Eğlence/Korku/Aksiyon gibi haritaların bulunduğu Garry's Mod (42 TL indirimlerde 15 TL)
Korku: The Forest (21, 44 TL)
Araba futbol: Rocket League (15, 50TL)

Rp seviyorsanız Arma 3'e göz atabilirsiniz indirimlerde 25 TL'ye kadar iniyor. (şu anda indirimde)
Yarış vb. seviyorsanız The Crew 2 (225 TL indirimlerde 60-50 TL arası) Forza horzion 4.(90TL)
Simulator için. Euro Truck Simulator 2 (indirimlerde 9TL)
Korku seviyorsanız. Pacify (10 TL. İndirimlerde 6TL). Gerilim için scp: Secret laboratory (ücretsiz)
Korsancılık/Denize açılma vb için Sea of Thieves (60 TL indirimlerde 45 TL)
FPS/Shooter Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (89 TL)
Vs türünde: Stick fight: The Game (10 TL )
Eğlence/Korku/Aksiyon gibi haritaların bulunduğu Garry's Mod (42 TL indirimlerde 15 TL)
Korku: The Forest (21, 44 TL)
Araba futbol: Rocket League (15, 50TL)
hocam çoğu bende var bilinen oyunları ztn aldım çok sarmıyomu desem yani bilmiyorum o yüzden bilinmeyen oyunlarda olur dedim ama teşekkürler yazmayla uğraşmışsın. Ben arkadaşımla rekabet oyunlarına yönelik oynuyoruz 5v5 falan ve uzun süre saydığın oyunları oynamışlığımda var r6 almaya niyetliyim ama 2200 saat cs:go oynadım sararmı bilmiyorum ileriki zamanlarda. Gmod aklımdaydı ztn bi gün alıcaktım indirimde alabilirim hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı