Oyun önerisi

Call Of Duty MW2 (2009)
teşekkürler öneri için ama 6 7 kere bitirdim tek seferde değil tabi ama her oynamaya çalıştığımda çok tanıdık geliyor bütün bölümleri COD'un oyunlarını oynayamıyorum artık

Bütün önerdiğim oyunların sistem gereksinimlerine baktım. Sadece sisteminiz poppy playtime kaldırmıyor. Ranch simulatorde ise 10-20fps. Bioshock oyunlarını epic gamesten almıştım fakat daha oynamadım. Oynayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
hocam witcher 3 tede en düşük ayarlarda fps 60 sabit bile olmuyor

Battlefield 2. Modları ve multiplayerı mükemmel
16 GB Ram , RTX 3050 Tİ ,144 Hz Ekran, 512 GB M.2 SSD ve 11. Nesil işlemcim var ama hala Battlefield 2 oynuyorum eski bilgisayarımın İ3 işlemcisi 2 GB Ram'i ve 2GB İntel HD Graphics'i vardı onda oynuyordum hala bırakamadım çok güzel bir oyun.

Arkadaşlar uzun süredir oyun oynayan biri olarak birçok oyunu sistemim yettikçe oynadım ve artık sıkılmaya başladım oyun önerileriniz bekliyorum. Öneri olarak çoğu şeyi oynayabilirm ama strateji veya spor oyunları tercihim değil, daha çok bana özgürlük vaat eden açık dünya, FPS, gizlilik temalı ya da "House Flipper" gibi böyle ev düzenleyebileceğim oyunlar istiyorum şimdiden teşekkürler.

Sistemim şöyle;
6 GB RAM.
AMD Radeon R7 200 series 2 GB,
Intel Core 2 Quad Q9650 3.00GHz
DirectX12.
Hocam Max Payne'ni bitirdiniz mi? Birde gizlilik demişsiniz hitman contacts 3'ü bir deneyin güzel oyun.

16 GB Ram , RTX 3050 Tİ ,144 Hz Ekran, 512 GB M.2 SSD ve 11. Nesil işlemcim var ama hala Battlefield 2 oynuyorum eski bilgisayarımın İ3 işlemcisi 2 GB Ram'i ve 2GB İntel HD Graphics'i vardı onda oynuyordum hala bırakamadım çok güzel bir oyun.

Hocam Max Payne'ni bitirdiniz mi? Birde gizlilik demişsiniz hitman contacts 3'ü bir deneyin güzel oyun.
Tabii ki yani ayıp olurdu bitirmeseydim :D

contratcts telefonda oynanmıyomuydu hocam
ben öyle hatırlıyorum sanki

ha tamam hatırladım

biraz benim grafik takıntım var ondan dolayı böyle hmmm eski oyunlarda biraz garip hissediyorum ondan dolayı belki bir çok efsaneviyi oynayamadığim için üzülüyorum

hitman blood money vs gibi

güzel bir bilgisayar toplarsam oynamak istediğim çok oyun var
RDR 2 falan tam benlik oyun ama pc kaldırmıyor çok sistem isteyen oyunlar var şu şartlarda param yetişmez öyle bir bilgisayara :/

Son düzenleme:
Tabii ki yani ayıp olurdu bitirmeseydim :D

Contratcts telefonda oynanmıyor muydu hocam
Ben öyle hatırlıyorum sanki

Ha tamam hatırladım

Biraz benim grafik takıntım var ondan dolayı böyle hmmm eski oyunlarda biraz garip hissediyorum ondan dolayı belki birçok efsaneviyi oynayamadığim için üzülüyorum

Hitman blood money vs gibi

Güzel bir bilgisayar toplarsam oynamak istediğim çok oyun var
RDR 2 falan tam benlik oyun ama PC kaldırmıyor çok sistem isteyen oyunlar var şu şartlarda param yetişmez öyle bir bilgisayara :/

NFS Underground graf. Fena değil :)

Katana Zero'ya bakabilirsin. House Flipper tarzı değil ama...
baktım hocam teşekkürler oyun 2 3 saatlik bir oyunn olduğu için 4 kere falan bitirdim oyunu teşekkürler öneri için (2d önermezseniz sevinirim :) )

Dün bioshock infinite aldım ve oyun aşırı sardı beni yarısına falan geldim bioshock tarzı oyunlar varmı acaba ?

NFS Underground graf. Fena değil :)
yarış oyunu oynayasım pek yok ama teşşekkürler öneri için

bu kadar çok öneri beklemiyodum xD

Baktım hocam teşekkürler oyun 2-3 saatlik bir oyunn olduğu için 4 kere falan bitirdim oyunu teşekkürler öneri için (2D önermezseniz sevinirim :) )

Dün BioShock infinite aldım ve oyun aşırı sardı beni yarısına falan geldim BioShock tarzı oyunlar var mı acaba?

Yarış oyunu oynayasım pek yok ama teşekkürler öneri için.

Bu kadar çok öneri beklemiyordum xD.

GTA Vice City Stroies'e bak.

nostaji önerebilirim fallout new vegas eski olmasına rağmen kaliteli bir içeriğe sahip ve benimde en sevdiğim fallout oyunu hem türkçe yamalarıda mevcut ayrıca 2D seversen inside ve limbo öneririm ikiside güzel oyundur

Geri
Yukarı