Oyun önerisi

Stenzy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
940mx / i5-7200u / 8gb ram / 240gb ssd
RAM
8gb
SSD veya HDD modeli
240gb SSD
Ekran kartı
940mx 4gb
İşlemci
i5 7200u
Arkadaşlar merhaba. Oyun önerilerinizi bekliyorum. LoL'ü sildikten sonra oyun arayışına çıktım. Ne oynasam karar veremiyorum. Öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sniper Elite 4, Assassin's Creed, 2, Revelations, Brotherhood.

Sağ olun hocam ben 2 seçenek buldum kalan 2'sini sonra almayı düşünüyorum Assassin's Creed 2 veya Sniper Elite alarak başlamak istiyorum bu 2'sinden hangisini önerirsiniz Assassin's Creed 2 ne kadar uzun mu sürüyor.

Freedom Fighters, Sovyetlerin işgal ettiği Amerika'da bir direnişçi olarak oynuyoruz.
The Long Dark, Kanada'da uçağımız düşüyor kar altında hayatta kalmaya çalışıyoruz.
M&B Warband, Stardew Valley, Thief Simulator, The Forest, Men Of War serisi, vs. bir sürü oyun var.

Freedom fighters, sovyetlerin işgal ettiği Amerika'da bir direnişçi olarak oynuyoruz.
The Long Dark, Kanada'da uçağımız düşüyor kar altında hayatta kalmaya çalışıyoruz.
M&B Warband, Stardew Valley, Thief Simulator, The Forest, men of war serisi, vs. bir sürü oyun var.

Size de teşekkür ederim hocam Epic Games kütüphanemde The Long Dark ama hiç incilemedim hatta Epic Games'te çok oyunum var hepsine bakmadım the forestide bitirdim öbür oyunlara bakacağım hocam.

Sağ olun hocam ben 2 seçenek buldum kalan 2'sini sonra almayı düşünüyorum Assassin's Creed 2 veya Sniper Elite alarak başlamak istiyorum bu 2'sinden hangisini önerirsiniz Assassin's Creed 2 ne kadar uzun mu sürüyor.

Sniper Elite oynamadım fakat Assassin's Creed 2'yi kesinlikle tavsiye ediyorum. Benim Steam sayfamda 24 saat olarak gözüküyor oyun. Alacaksanız kış indiriminde alın 13.49 gibi bir fiyata düşüyor. Bu arada ben oyunu sadece ana hikaye ve biraz etrafta gezinme ile 24 saatte bitirdim. Ekstradan suikastçı mezarları, yan görevler ile oyun süresini uzatabilirsiniz. Başlamadan önce Assassin's Creed 1'i oynamanızı veya hikayesini izlemenizi de öneririm. Birden "bunlar kim lan ne oluyoruz?" deme ihtimaliniz olabilir direkt Assassin's Creed 2'yi oynarsanız.

Sniper Elite oynamadım fakat Assassin's Creed 2'yi kesinlikle tavsiye ediyorum. Benim Steam sayfamda 24 saat olarak gözüküyor oyun. Alacaksanız kış indiriminde alın 13.49 gibi bir fiyata düşüyor. Bu arada ben oyunu sadece ana hikaye ve biraz etrafta gezinme ile 24 saatte bitirdim. Ekstradan suikastçı mezarları, yan görevler ile oyun süresini uzatabilirsiniz. Başlamadan önce Assassin's Creed 1'i oynamanızı veya hikayesini izlemenizi de öneririm. Birden "bunlar kim lan ne oluyoruz?" deme ihtimaliniz olabilir direkt Assassin's Creed 2'yi oynarsanız.

Hocam şu an Assassin's Creed 2 indirimde aynı 13.49 bir fiyatı mevcut.

Ne tür oyunlar seversin?

Hocam şu sıralar hikaye oynamayı tercih ederim Valorant desem eskisi gibi sarmıyor mesela.

Hocam şu an Assassin's Creed 2 indirimde aynı 13.49 bir fiyatı mevcut.

Hocam şu sıralar hikaye oynamayı tercih ederim Valorant desem eskisi gibi sarmıyor mesela.

Benim düşüncem almanız yönünde. Belki buradaki arkadaşların yorumları ile ilk önce Sniper Elite oynamaya karar verirsiniz fakat Assassin's Creed 2'de kütüphanede dursun. Sniper Elite bitince onu oynarsınız. Bu arada dediğim gibi Assassin's Creed 2'yi oynamadan önce Assassin's Creed 1'in hikayesini YouTube'dan izlemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı