Oyun önerisi

hocam bu oyun konusunda profesyonelsen bana kol ile oynanabilecek şöyle harbici oyunlar önerir misin
Değerli kardeşim, 1995 yılından beri PC'im var ve yüzlerce oyun görüp oynadım. Gençlikten kalma alışkanlıkla oyun dünyasını da yakından takip eden birisiyim. Ama asla kol ile oyun oynamadım. Hep mouse ve klavye kullandım. Bir gün gamepad satın alıp alışmaya çalışacağım. Genelde, kol ile, platform oyunları ve araba yarışları daha rahat oynanıyor diye biliyorum. Ne tür oyunlar sevdiğinizi bilmeden oyun önermem doğru olmaz. İyi günler dilerim.

Kafa rahatlatıcı güzel oyun arıyorsan, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından biri olarak görülen, güçlü sistem istemeyen ve şu anda da son derece ucuz olan Stardew Walley'i gözü kapalı al, oyuna dal derim.
Oynamışsan ve daha önce pek haberdar değilsen, bana çok teşekkür edeceksin. Başka oyunlar da yazabilirim sonradan.
stardew walleyim var ama pek oynamadım bilmiyoırum nasıl bi oyun oludugunu

Uzun zamandır ranklı oyunlar oynuyorum. Mental olarak artık yorulduğum için biraz kafa dinlemek istiyorum. Ya grind yapılan ya da kafa rahatlatıcı güzel oyun arıyorum. Sistemime göre ne önerirsiniz dostlar.

Farming Simulator - 19 veya 22 olabilir.
Factorio - biraz kafa yakmalık.
Subnautica - blew Zero olanıda güzel bunun.
Death Stranding - sistemini zorlayabilir.
Raft - arkadaşlarla.
The Forest.

Uzun zamandır ranklı oyunlar oynuyorum. Mental olarak artık yorulduğum için biraz kafa dinlemek istiyorum. Ya grind yapılan ya da kafa rahatlatıcı güzel oyun arıyorum. Sistemime göre ne önerirsiniz dostlar.

Tomb Raider serisi, Stardew Valley, l4D2, BF serisi.

Geri
Yukarı