Oyun önerisi

Bilindik oyunların hepsini oynadık oyun kalmadı oyun önerisi.
Bitirdiğim oyunlar.
Call of Duty tüm seri.
Heavy Rain.
RDR 2
GTA 5
U4.
Detroit.
Bannerlord.
Tom Clancy's ghost Recon.
Hitman.
The Last of Us.
ETS 2
Far Cry.
Spider-Man
Dying Light.
Cyberpunk 2077.
Resident Evil,
Assassin's Creed.
The Witcher.
God of War.
Forza Horizon.
Life is Strange.
TWD.
Mafia.
Beyond: Two Souls.
Tomb Raider.

Elden Ring bunu da oynadıysanız tebrik ederim hocam dünya oyun stokunu bitirmişsiniz oynayıp sevdiğiniz oyunları tekrar oynamayı deneyebilirsiniz Witcher'ı 4kez bitirdim mesela.

Futbol, RPG harici her şey olabilir.

Stalker iyi olabilir. Biraz eski ama atmosferi hala harika. Stalker call of pripyat öneririm. İlk başta anlamsız geliyor alışınca oyun bitse bile sırf o atmosferi için saatlerce boş boş gezebiliyorsun. Tek sıkıntısı pov ayarı 70'e fikslenmiş gibi bir şey, o da kolay, Google da aratınca bir kod bulacaksın o kodla pov arttırılıyor. Ben pov arttırmadan da oynadım alışınca problem olmuyor. Eğer sıkıntı çıkmazsa yeni oyunu da geliyor. Sistemin iyiyse Stalker anomaly gibi fan modları da var onları da denersin.

Bilindik oyunların hepsini oynadık oyun kalmadı oyun önerisi.
Bitirdiğim oyunlar.
Call of Duty tüm seri.
Heavy Rain.
RDR 2
GTA 5
U4.
Detroit.
Bannerlord.
Tom Clancy's ghost Recon.
Hitman.
The Last of Us.
ETS 2
Far Cry.
Spider-Man
Dying Light.
Cyberpunk 2077.
Resident Evil,
Assassin's Creed.
The Witcher.
God of War.
Forza Horizon.
Life is Strange.
TWD.
Mafia.
Beyond: Two Souls.
Tomb Raider.
Mad Max - Tomb raider - Darksiders - Metro - Doom - Deux Ex - Borderlans - The evil within - The surge - Mafia - Ubisoft yapımı Zombi - The surge - Batman arkham - The darkness 2 - duke nukem forever.

Allah daha çok versin kardeşim, ben fazlaca oynamadığın oyun tavsiyesi yapabilirim ama bütçene göre bir şeyler söyleyeyim dedim o yüzden sordum. Ha bunların hepsini korsan oynadıysan da söyle ona göre tavsiye yapayım, en stabil sürüme nokta atışı yapabilirim. Virüssüz tertemiz.

Çok servetlik bir durum yok hocam hepsini yeni almadıysa, kaldı ki hepsini dolar olayından sonra almış olsa bu kadar kısa sürede bitirmiş olamazdı, RDR2'yi Steam üstünden 96 liraya almışım misal. Şimdi ki fiyatlarla kıyaslama yani.

Yağlı güreşçiyim, abim de yağlı güreşçi babam da il temsilcisi. Rabbime şükür kazanıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar paso oyun serileri. Mad max - Darkness 2 ve duke nukem ve zombi harici önerdiklerim hep 2-3 oyundan oluşuyor.
Mad Max - Tomb raider - Darksiders - Metro - Doom - Deux Ex - Borderlans - The evil within - The surge - Mafia - Ubisoft yapımı Zombi - The surge - Batman arkham - The darkness 2 - duke nukem forever.

Geri
Yukarı