Oyun önerisi

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox game pass ne oluyo teşekkür ederim bu arada hepinize önerileriniz için
Sisteminiz Windows 10 ise, microsoft store'den aylık olarak satın aldığınız ve birçok oyunu sadece ufak bir ücret oynadığınız abonelik sistemi. İnternetten daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Forza Horizon 4
Gears 5
Metro Exodus
BF1
BF5
COD serisi ( bu biraz pahalıya patlayabilir :) )
The Witcher 3: Wild Hunt ( Black Friday'de tüm DLC'lerin bulunduğu Game of the year edition'u 22.50 TL'ye alabilirsiniz.)
Rainbow Six Siege
Just Cause
MB Warband
The Long Dark
Frostpunk
AC serisi
Başka da aklıma gelmiyor maalesef. Siz aralarından seçip oynarsınız. Bu arada ilk 3 oyun'u Xbox Game Pass alarak oynayabilirsiniz. Ultimate edition'u bu ay 5.90 TL. Ve başka bir sürü oyun daha var Game Pass ile açtığınız.
Dostum, bende 3 aylık Game Pass var. Forza Horizon 4 yüklemeyi düşünüyorum. Game Pass in süresi bittikten sonra Forza alsam, kaldığım yerden devam eder miyim?

Dostum, bende 3 aylık Game Pass var. Forza Horizon 4 yüklemeyi düşünüyorum. Game Pass in süresi bittikten sonra Forza alsam, kaldığım yerden devam eder miyim?
Evet devam edersiniz. Mevcut ilerlemeniz Microsoft hesabınız ile eşlendiği için hesap değiştirmedikçe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı