Oyun övelim

gta 4 türkiye mod.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar herkes oynadığı ve en sevdiği oyunu ya da oyunları öyle bir övsün ki, oynamayanlarda oynama isteği uyandırsın. Hatta oynayıp beğenmeyenlerde bile yeniden oynama ve "acaba" hissi uyandırsın.
Sanırım bu oyunu bilen çok az kişi vardır oyun övelim derken benim kastım az tanınmış ama küçüklüğümde aklıma kazınacak yer bırakmış. The Godfather II tüm Film serisini izledikten sonra filmdeki olayları keşke ben de en azından deneyimleyebilsem dememle oyununu şans eseri bulmamdır ardından oynarken o verdiği haz sanırım başka oyunlarda bulamadım. Polislerden kaçarken Evinize kaçmanız (Malikane'den bahsediyorum) siz arabayla geçtikten sonra o kapıların kapanıp sizin için çatışmaya devam etmeleri veya Cuba'da olduğunuzda isyan çıkıp özel uçakla kaçmanın verdiği his çok beğenmiştim etkisinde kalmıştım. Hep tekrar indirsem mi acaba? sorusuyla kalıyorum.

Apex Legends neden bu kadar muazzam bir oyun. Hızlılığıyla ve diğer her şeyiyle en sevdiğim Battle Royale oyunudur.

Hitman Absulation dışında beni kendine bağlayabilen bir oyun yok okadar iyi bir oyunki üff o mekanlar hitmanlik hissi

VALORANT kadar güzel bir fps shooter oyunu görmedim okadar güzelki yani başından kalkasın gelmez.

Geri
Yukarı