Oyun övelim

Minecraft. Yüzlerce sunucu var. Özellikle premium bir hesaba sahipseniz bununla çok eğlenceli sunuculara girebilirsiniz, mod ekleyebilirsiniz, arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oynamayana yazıklar olsun.

NOT: Bu oyuna kin güden arkadaşlar, linç etmeyiniz lütfen. Zevkler ve renkler farklıdır.

Witcher 3 hikayesinin tatlılığıyla, karakterlerinin güzelliğiyle, oynanışın estetikliğiyle, atmosferiyle, Skellige'nin dağlarıyla, Velen'in bataklıklarıyla, Novigrad'ın havasıyla, Toussaint'ın canlılığıyla rengiyle, müziklerin efsaneviliğiyle, en iyi aksiyon oyunu olmasa da, en iyi RPG oyunu olmasa da, bu ikisini birleştiren en iyi oyunlardan bir tanesi. Çıktığı yıl olan 2015'den o kadar kaliteli oyun arasından "Game of The Year" olan, yapımcısının daha 3. oyunu olan bir başyapıt.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an halihazırda oynadığım ve 4 ayda 760 saat yaptığım CoD:BO Cold War.Oyun çok underrated.Tarihin en iyi CoDu olan BO2nin mapleri geliyor ve rekabetçi oyuncular için league play sistemi geldi,geçen seneki modern warfarede yoktu.Treyarch eski CoDları hatırlatıyor.Gerek mapleri,gerek müziği vs her şeyi efsane.Çıktığı günden beri çok büyük bir hazla oynuyorum.Hala da diyorum bu oyun çok iyi ve kaliteli.Aklında soru işareti olanlar varsa alsın geçsin direk.Bunu hayatını CoDla bağdaştırmış birisi olarak söylüyroum.Yeni CoDa az kaldı fakat proların da söylediği gibi bu oyun çok iyi,gerek movementlar gerek silah dengelemeleri vs.Treyarch bu yüzden en sevdiğim CoD developerı.

Sanırım bu oyunu bilen çok az kişi vardır oyun övelim derken benim kastım az tanınmış ama küçüklüğümde aklıma kazınacak yer bırakmış. The Godfather II tüm Film serisini izledikten sonra filmdeki olayları keşke ben de en azından deneyimleyebilsem dememle oyununu şans eseri bulmamdır ardından oynarken o verdiği haz sanırım başka oyunlarda bulamadım. Polislerden kaçarken Evinize kaçmanız (Malikane'den bahsediyorum) siz arabayla geçtikten sonra o kapıların kapanıp sizin için çatışmaya devam etmeleri veya Cuba'da olduğunuzda isyan çıkıp özel uçakla kaçmanın verdiği his çok beğenmiştim etkisinde kalmıştım. Hep tekrar indirsem mi acaba? sorusuyla kalıyorum.
Bu oyunu oynamayı çok denedim fakat oynanış mekanikleri beni o kadar yormuştu ki vazgeçmek zorunda kalmıştım.
Witcher 3 hikayesinin tatlılığıyla, karakterlerinin güzelliğiyle, oynanışın estetikliğiyle, atmosferiyle, Skellige'nin dağlarıyla, Velen'in bataklıklarıyla, Novigrad'ın havasıyla, Toussaint'ın canlılığıyla rengiyle, müziklerin efsaneviliğiyle, en iyi aksiyon oyunu olmasa da, en iyi RPG oyunu olmasa da, bu ikisini birleştiren en iyi oyunlardan bir tanesi. Çıktığı yıl olan 2015'den o kadar kaliteli oyun arasından "Game of The Year" olan, yapımcısının daha 3. oyunu olan bir başyapıt.
İşte bu. Aşkım depreşti.

Yeni konular

Geri
Yukarı