Oyun oynama isteğini geri getirecek oyun tavsiyesi

• Konuyu başlatan mirela
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 435

mirela

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Palit RTX4060Ti Dual OC 8GB, Intel Core i5 12400F, Asus PRIME B660M-K DDR4, Kingston Fury Beast 16GB (2x8) 3200MHz, AOC 27" 27G2SPU/BK
Uzun zamandır (yaklaşık 2 yıldır) oynadığım hiçbir oyundan keyif alamamaya başladım, sürekli aynı şeyleri oynayıp duruyorum. Valorant ve Sims 4 harici hiçbir şey oynayamaz oldum. Hikayeli olur, House Flipper tarzı oyunlar olur (hangi kategoriye girdiğini bilmiyorum) her türlü öneriye açığım. Sistem gereksinimlerinden yana problemim yok.

Bence Online oyunlardan sıkılmışsınız ama bağımlılık gibi illet bir şey olduğundan hemen bırakamıyorsunuz. 4 5 aydır LoL oynamıyorum ve oyun zevkim çok arttı diyebilirim. Aslında Valorant sana zevk vermiyor, sadece o rank atlama mevzusu seni oynamaya itiyor. Benim fikrim bu yönde. Tabii ki Dishonored öneriyorum oyun olarak :D.

Ne aradığınızı bilmeniz gerekiyor, ben oyun oynamaktan sıkılınca bazen eski defterleri kapatıyorum(birçok klasiği oynamadım AC serisi, hl serisi gibi), bazen PS1-PS2 veya Nintendo oyunları oynuyorum emülatörlerden. Özellikle telefondan kol bağlayarak oynamak ayrıca iyi oluyor el konsolu gibi.

Bu tarz bir durumdaydım, beni kurtaran oyun sanırım Dying Light oldu. İki oyununu da oynadım ama ilk oyunun yeri bende çok ayrı, denemenizi öneririm. Sonrasında ise Cyberpunk 2077'e geçtim, ikisi de fazlasıyla keyif verdi.

Bence Online oyunlardan sıkılmışsınız ama bağımlılık gibi illet bir şey olduğundan hemen bırakamıyorsunuz. 4 5 aydır LoL oynamıyorum ve oyun zevkim çok arttı diyebilirim. Aslında Valorant sana zevk vermiyor, sadece o rank atlama mevzusu seni oynamaya itiyor. Benim fikrim bu yönde. Tabii ki Dishonored öneriyorum oyun olarak :D.
ranked girmiyorum keşke girsem de rank için oynuyorum diyebilsem... bakacağım dishonored'a

Ne aradığınızı bilmeniz gerekiyor, ben oyun oynamaktan sıkılınca bazen eski defterleri kapatıyorum(birçok klasiği oynamadım AC serisi, hl serisi gibi), bazen PS1-PS2 veya Nintendo oyunları oynuyorum emülatörlerden. Özellikle telefondan kol bağlayarak oynamak ayrıca iyi oluyor el konsolu gibi.
xbox 360tan bir sürü eski oyun oynadım o da keyif vermedi bir süre sonra. emülatörlere bakacağım teşekkürler.

Detroit: Become Human.

Listeye ekledim, oynayacağım teşekkürler

Witcher 3, RDR2, GoW gibi kalitesini kanıtlamış hikayeli oyunları denemenizi öneririm.

Not aldım teşekkür ederim

Arz bir durumdaydım, beni kurtaran oyun sanırım Dying Light oldu. İki oyununu da oynadım ama ilk oyunun yeri bende çok ayrı, denemenizi öneririm. Sonrasında ise

Dying Light 1 ve Cyberpunk'ı oynadım, Dying Light 2ye de bakacağım teşekkürler

Persona 5 Royal, Persona 3 Reload, Last of Us part 1, Last of Us part 2, God of War oyunları, Final Fantasy 7 Remake, Final Fantasy 7 Rebirth, Final Fantasy 16.

Bu listede Persona oyunlarını şiddetle tavsiye ederim. Bende uzun süre oyunlardan sıkılmıştım 1 hafta önce başladığım Persona 3 Reload oyun zevkimi yine zirveye çıkardı.

Geri
Yukarı