Oyun oynama şevkini canlandıran oyun önerileri

uNKaul

Picopat
Daha fazla  
RAM
Gskill Trident z5 2x16 gb 6000mhz 32cl
SSD veya HDD modeli
kingston 1tb skc3000s
Ekran kartı
Gigabyte RTX 4070TI Aero OC
Anakart
Gigabyte B650M DS3H
İşlemci
Ryzen 5 7600x
Dostlar merhaba. Sizlerden iki ricam olacak. İlk olarak yeni bilgisayar aldım, sonunda hayallerimin sistemine kavuştum ama fark ettim ki eski oyun oynama şevkim kalmamış. Birkaç oyun bitirdim, Resident Evil villige, Sekiro ve Baldur's Gate 3 o şevki sonuna kadar canlandırdı hatta Baldur's Gate'i hala oynuyorum. Oyunun türü çok da önemli değil, bana bu etkileri tattıracak oyun önerilerinde bulunursanız çok sevinirim. Hepsini değerlendirmeye çalışacağım.

İkinci olarak da nostaljik oyunlar da oynuyorum, küçükken oynadığım oyunlara yeniden bir göz atıyorum. Küçükken oynadığım bir oyun vardı ama ne kadar arasam da adını bulamadım. Oyunu ChatGPT'ye bile sordum :D oyunla ilgili hatırladığım tek detaylar oyunun New York benzeri bir şehirde geçtiği, Third person shooter türünde bir oyun olduğu, Max Payne benzeri olduğu, çizgisel bir oynanış ve bölüm bölüm ilerleme mantığı olduğu ve en önemli detayı da her bölümün sonunda göndere Amerikan bayrağı çekmemiz. Bu oyunun adını bilen duyan buraya yazabilirse çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Devil May Cry 5.
Hocam oynadım bitirdim. Oyunu da beğendim hack and slash oyunları ilgimi çekti. Başka öneriniz varsa bakarım.

Oynanış nasıldı tam açıklayabilir misiniz?
Hocam o kadar eskiden oynadım ki, zar zor hatırlıyorum. Max Payne gibi kalmış aklımda ama genel olarak sokaklarda, metro istasyonlarında falan çatıştığımızı hatırlıyorum. Çizgiseldi, bölüme başlıyorduk adamları temizleye temizleye gidip bölümün sonunda da bayrak çekiyorduk. Valla bu kadar hatırlayabiliyorum :D

Hocam oynadım bitirdim. Oyunu da beğendim hack and slash oyunları ilgimi çekti. Başka öneriniz varsa bakarım.

Hocam o kadar eskiden oynadım ki, zar zor hatırlıyorum. Max Payne gibi kalmış aklımda ama genel olarak sokaklarda, metro istasyonlarında falan çatıştığımızı hatırlıyorum. Çizgiseldi, bölüme başlıyorduk adamları temizleye temizleye gidip bölümün sonunda da bayrak çekiyorduk. Valla bu kadar hatırlayabiliyorum :D
Bayonetta'ya bakın.

Days Gone, Astroneer, NFS Heat, Destiny2, The Long Drive (Dark değil Drive),Stardew Valley, Witcher 3 deneyebilirsiniz Days Gone favorimdir.
Hocam Witcher 3'e 1000 saatten fazla gömdüm. Stardew Valley'yi de çokça oynadım. İkisine de bayılırım. Diğer bahsettiğiniz oyunlara da bakacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı