Oyun Oynamak İçin Monitör Seçimi

Daha fazla  
Selamlar Technopat ailesi,

Topladığım bilgisayardan sonra monitör araştırma deneyimlerimi de sizlerle paylaşmak istedim. Neler yaptığımı yine sıkılmadan adım adım anlatacağım. Umarım konu işinize yarar.

Öncelikle uğradığım mağazaları ve deneyimlerimi yazmak istiyorum.

Mediamarkt Bursa Nilüfer Şubesine gittim. Tek tek fiyatları ve özellikleri inceledim baktım, lakin gözüme çarpan çalışan ilgili arkadaşların uzunca bir süre monitör bölümünde kalmama rağmen gelip ne bakmıştınız diye sormaması oldu. Fiyatlara baktıktan sonra mağazadan çıkış yaptım.

Teknosa Bursa Osmangazi Kent Meydanı AVM içindeki şubesine gittim. Orada arkadaşlar ilgilendiler ama çeşit sayısı kısıtlıydı ve tam anlamıyla karşılaştırma şansım olmadı.

Mağaza gezmekten vazgeçip internete yöneldim. Öncelikle Youtube üzerinden inceleme videolarını izledim. Fiyat aralığıma göre (500-700 TL) olan ürünleri listeledim ve alabileceğim en iyi 3 ürünü belirledim. Bundan sonrası kolaydı.

Buraya kadarki kısmı yapmanızı kesinlikle öneriyorum. Kendi fiyat performans denetiminizi oluşturmanız önemlidir. Sonrasında Samsung Marka bir Monitörde karar kıldım bunda etkili olan en büyük etken Samsung'un ekran konusundaki geçmişi ve yorumlarda negatif bir yazı görmememdi.

Ürünü tesadüftür ki Vatan'dan aldım. İnternet sitesine özel o gün için bir indirim koymuşlar denk geldi. 580 Lira ücretle ürünü satın aldım. Ürün ismini, ürün linkini ve inceleme videosunu aşağıya bırakıyorum. Listeme aldığım diğer 2 ürün de aşağıda olacak. 500-700 arası ürün arayanlar için önerebileceğim ürünlerdir.

Aldığım ürün: SAMSUNG 23.5" LS24F350FHMXUF GAMING FREESYNC 4MS/60 Hz PLS MONİTÖR
Ürün Linki: SAMSUNG 23.5" LS24F350FHMXUF GAMING FREESYNC 4MS/60 Hz PLS MONİTÖR
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Listemdeki diğer 2 ürün:
  1. ASUS 23.6" VP247T
  2. PHILIPS 23,6" 243V5LHAB/00

İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı