Oyun oynarken aniden donma

Yardimci213

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, CS:GO oynarken karşıdaki eleman smoke attı ve ekran gitti. İlk başta oyun çöktü sandım ama bu sefer oyunu kapatamadım. Gri ekran kaldı öyle. Bilgisayarı kapattım yeniden açtım. Windows logosundan sonra açık bir gri renk ile beni karşıladı. Beklerken kasada bir şey fark ettim. Eskiden hiç görmediğim bir kablo gözüküyordu. Eskiden orada değildi. Format vs olmasın lütfen önemli dosyalar var.

PC sisteminizi yazabilir misiniz? Gri ekran dediğinize göre aklıma AMD Ekran kartı sürücü hatası geliyor.
İşletim sisteminizi de öğrenmemiz gerek.
Güvenli Mod'a internet ile girin, ekran gelir muhtemelen.

PC sisteminizi yazabilir misiniz? Gri ekran dediğinize göre aklıma AMD ekran kartı sürücü hatası geliyor.

Pek merak etmediğim için bakmadım. O kadar bilgisayar bilgimde yok. AMD Ryzen R9 olması gerekiyor. Toplama bilgisayar bir bilgisayarcıya toplatmıştım. Rica etsem güvenli moda vs nasıl gireceğim anlatırmısın?
PC sisteminizi yazabilir misiniz? Gri ekran dediğinize göre aklıma AMD ekran kartı sürücü hatası geliyor.

Bildiğim kadarıyla
8 GB RAM.
AMD Ryzen9
800 Power.

O kadar da emin değilim.
Bilgisayarcı yakınımız fakat adam sürekli bizi kazıklıyor. Aileme anlatamıyorum. Eskiden 3-4 bin liraya aldık. Bozula bozula 10 K'yı bulmuştur.

Yeni konular

Geri
Yukarı