Oyun oynarken aniden gri ekran

Untilie

Decapat
Merhaba arkadaslar, bugun oyun oynarken aniden gri cizgiler geldi. İlkinde bir sey olmaz hemen gecer dedim baktim bir daha oldu hadi bu da gecer dedim. 3. kez oldugunda ekranim komple gri cizgiler ile doluydu ve ne oyundan gelen sesler geliyordu ne de müzikten gelen sesler. PC'yi kapatip acmayi denedim yaklasi 5-6 kere hicbir ise yaramadi. Belki ekran karti isinmistir falan deyip uyumustum ve bugun kalktim sabah 2-3 saat boyunca forumu dolastim benim sorunumu hic kimse de goremedim. PC bilgisayar aciliyor her şey tamam Windows 10 yukleme ekrani geliyor fakat sonrasinda simsiyah bir ekran. Eger siyah ekrandan sonra bir daha kapatirsam PC'yi otomatik onarim ekrani geliyor fakat orada da onarilamadi yaziyor. Altinda şöyle birsey yaziyor " günlük dosyasi: D:\Windows\system32\logfiles\Srt\SrtTrail.txt" yardimci olursaniz cok sevinirim bir de unutmadam bu yerden guvenli modda acabiliyorum PC'yi guvenli modda hicbir sıkıntı yasamiyorum konuyu yanlis yere actiysam cok özür dilerim...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı