Oyun oynarken aniden kapanıyor ve açılması uzun sürüyor.

erhankarahann

Centipat
Arkadaşlar son bir kaç gündür bu sorunu fazlasıyla yaşıyorum. Oyun oynarken aniden kapanıyor ve açılması çok uzun sürüyor, reset atıyorum 3-5 reset sonrasında da açılmıyor. Sonra pes ediyorum ve bilgisayarı kapatıyorum. Bir saat sonra açtığımda açılıyor ve aynı sorunları 3-5 saat sonrasında tekrardan veriyor. Ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum.

Bilgisayarı 2018 senesinde aldım, o zamandan beri termal macun vesayre değiştirmedim-temizlik yapmadım. Hiç te içini açmadım. Bunu nasıl yapabilirim bana detaylı şekilde anlatabilirseniz sevinirim.
1579983756629.png

Speccy'den ettiğim kontrollere göre 30-45 arasında değişen bir CPU sıcaklığı mevcut, termal macun ve iç temizliğini yaptırsam bu sorunları kökten kaldırabilir miyim arkadaşlar? @The Anorak @Vasconcelos
@The Anorak @Vasconcelos

Son düzenleme:
Bilgisayarı 2018 senesinde aldım, o zamandan beri termal macun vesayre değiştirmedim-temizlik yapmadım. Hiç te içini açmadım. Bunu nasıl yapabilirim bana detaylı şekilde anlatabilirseniz sevinirim.
Eki Görüntüle 492096

Speccy'den ettiğim kontrollere göre 30-45 arasında değişen bir CPU sıcaklığı mevcut, termal macun ve iç temizliğini yaptırsam bu sorunları kökten kaldırabilir miyim arkadaşlar? @The Anorak @Vasconcelos
@The Anorak @Vasconcelos
Evet termal macun yenile ve bir de fanın işlemci üzerinde olduğundan emin ol. Bende bir ara fan işlemci üzerinden çıkmıştı sürekli kapanıyordu pc.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı