Oyun oynarken arkada müzik dinlemek için program önerisi

Daha fazla  
Intel Celeron CPU 1000M 1.80GHz
Intel HD Graphics 5161 toplan kullanılabilir grafik belleği 1792 MB ayırılmış video belleği 32 MB (32 MB artırırsam bazı oyunlarda FPS artar mı ve nasıl artırılıyor)
8 GB RAM.
Windows 10 64 Bit.

Arkadaşlar sistem bu. Spotify FPS düşürüyor mu bilmiyorum düşürüyorsa minimum FPS düşüren bir program önerir misiniz?

Intel Celeron CPU 1000M 1.80GHz
Intel HD Graphics 5161 toplan kullanılabilir grafik belleği 1792 MB ayırılmış video belleği 32 MB (32 MB artırırsam bazı oyunlarda FPS artar mı ve nasıl artırılıyor)
8 GB RAM.
Windows 10 64 Bit.

Arkadaşlar sistem bu. Spotify FPS düşürüyor mu bilmiyorum düşürüyorsa minimum FPS düşüren bir program önerir misiniz?
Hangi oyunları oynuyorsunuz ki? Opera gx den ram kullanımı vs. kısıtladıktan sonra youtube music veya spotify kullanabilirsiniz.

Şu an CSS ultrakill CS1.6 ve LFS oynuyorum alıp oynayacaklarım smite flat out death track resurrection The Sims 3 Stardew Valley the count lucanor cross racing championship Extreme xlll classic world racing 2 champion Edition. Bu oyunları depolamam yetiği yere kadarını indirip oynayacağım ama daha karar vermedim hangileri olduğuna siz ben hepsini oynuyormuşum gibi bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı