Oyun oynarken bilek nasıl rahat ettirilir?

Salih METİN

Kilopat
Makaleler
13
Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ki oyun oynarken birçoğumuzun el bileğinde kırmızılıklar oluşur. Fare için pad kullanıyorum ancak bileğim kızarıyor. Krem sürmek dışında tavsiyeniz var mıdır? Daha kaliteli bir pad alırsam iş görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tuhaf gelecek fakat muhtemelen dikişlere denk gelen yerde sürtünmeden dolayı kızarıklık olmuştur diye düşünüyorum ve bu yüzden hassasiyet arttırarak hareketinizi minimize edebilirsiniz. Ben yüksek sensivity ile oynuyorum ve kolum sabit iken elim sadece bilekten sağ-sol yapıyor, sürtünme daha az oluyor.

Tuhaf gelecek fakat muhtemelen dikişlere denk gelen yerde sürtünmeden dolayı kızarıklık olmuştur diye düşünüyorum ve bu yüzden hassasiyet arttırarak hareketinizi minimize edebilirsiniz. Ben yüksek sensivity ile oynuyorum ve kolum sabit iken elim sadece bilekten sağ-sol yapıyor, sürtünme daha az oluyor.
Oturduğunuz koltukta kolçakları yükseltebilirsiniz, ben öyle kullanıyorum. Kolçakları masa ile eşit seviyeye getirince ne kızarıklık oluyor ne de ağrı.

Oturduğunuz koltukta kolçakları yükseltebilirsiniz, ben öyle kullanıyorum. Kolçakları masa ile eşit seviyeye getirince ne kızarıklık oluyor ne de ağrı.
Katılıyorum. Kolu boşta tutmak, desteksiz fare kullanımı da yapabilir. Ben olabildiğince kolu sabitleyip bilekten oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı