Oyun oynarken bilgisayar çok ısınıyor

GGhunters

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8Gb 16 mhz
Ekran kartı
Gt 820m
İşlemci
i5 4210U
Car Mechanic Simulator 18 oynarken Afterburner'da 96 dereceye ulaştığını gördüm tek bu oyunda 82 dereceyi geçiyor.(termal macun değiştireli 1 ay oldu Arctic MX 4 kullandım)

gayet normal laptopa göre. bendede aynı kart vardı. daha da yükseliyordu. ayrıca ekran kartına macun sürmüş müydün ?

Normal değil. 95 üstüne çıkmamalı bu cihazlar. Üstüne yeni macun sürülmüş. Macunu nereden aldınız? Fotoğrafını atar mısınız şırınganın?

Şehir dışındayım şu an N11 üzerinden aldım bir tek cms 18 de bu kadar ısınıyor.
Sıcaklık 27 derece.

Normal değil. 95 üstüne çıkmamalı bu cihazlar. Üstüne yeni macun sürülmüş. Macunu nereden aldınız? Fotoğrafını atar mısınız şırınganın?

Aslında normal çünkü car Mechanic gerçekten PC'yi zorluyor ve fazla isitiyor bende de aynı şekilde. 74 dereceleri görüyor. Baska oyunlarda Max 67.

Aslında normal çünkü car Mechanic gerçekten PC'yi zorluyor ve fazla isitiyor bende de aynı şekilde. 74 dereceleri görüyor. Baska oyunlarda Max 67.

İstediği kadar zorlasın. İmkansız bu dereceler. Normalde 85-80 arası gezinmeliydi. Max 90 görmeli.

İstediği kadar zorlasın. İmkansız bu dereceler. Normalde 85-80 arası gezinmeliydi. Max 90 görmeli.
laptop bu ve havalar sıcak sogutucuda yok altında büyük ihtimalle gayet normal bence. ve sadece car mechanicte ısınıyormus. oyun zaten sıkıntılı.

ayrıca sormak istedigim baska bişey var. gt 820m de ısı gözükmüyordu hatırladığım kadarıyla baktığın işlemci sıcaklığı olmasın?

Laptop bu ve havalar sıcak sogutucuda yok altında büyük ihtimalle gayet normal bence. Ve sadece car Mechanic'te ısınıyormus. Oyun zaten sıkıntılı.

Ayrıca sormak istedigim baska bir şey var. GT 820M de ısı gözükmüyordu hatırladığım kadarıyla baktığın işlemci sıcaklığı olmasın?

Laptop olsa bile 96 dereceye çıkması normal bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı