Oyun oynarken bilgisayar kapanıyor

Ayşe Köse

Picopat
Arkadaşlar merhaba. Oyun oynarken bilgisayarım oyunun ortasında durduk yere kapanıyor ve kendini tekrar başlatıyor. Sadece oyunlarda oluyor bu durum. RAM 8 GB, pek iyi değil evet ama oyuna girince %40 boş RAM oranı var. Bu durum neden kaynaklıdır sizce?

Tanıdık veya güvendiğiniz bir bilgisayarcı var ise bence güzelce bir temizletin, termal macun vs. yeniletin. Özellike vurguluyorum TANIDIK VEYA GÜVENDİĞİNİZ bir yer var ise. Hatta elinizden geliyor ise Ram takviyesi de yapabilirsiniz.
Ya aslında elimde ekstra 8gb ram daha var. Ancak kasanın altında ki vida yalama olmuş ve açamadık.Öylece kaldı 1,2 aydır. Ve maalesef tanıdık veya güvendik bir bilgisayarcı tanıdığım yok.

Ya aslında elimde ekstra 8gb ram daha var. Ancak kasanın altında ki vida yalama olmuş ve açamadık.Öylece kaldı 1,2 aydır. Ve maalesef tanıdık veya güvendik bir bilgisayarcı tanıdığım yok.
Kasanın altında dediğim laptop kasası.

Kasanın altında dediğim laptop kasası.
Hocam fazla özel olmaz ise nerede oturuyorsunuz? Duruma göre yer önerebilirim. Çevrem geniştir.

Hocam fazla özel olmaz ise nerede oturuyorsunuz? Duruma göre yer önerebilirim. Çevrem geniştir.
Veya Dc var ise oradan da söyleyebilirsiniz.

Kasanın içini temizleyip, termal macun yenilemek ve yenilerken thermal grizzly kryonaut gibi kaliteli bir macun kullanmak sorunu çözebilir. Dediğim termal macunla 5-7 derece fark yarattı benim laptopta

Olur hocam farketmez.
Hocam öncelikle, Revoser servis var Sıhhiye'de. Google yazarsanız zaten çıkar. (Eti Mahallesi, Toros Sokak No: 41/A Sıhhiye - Çankaya/Ankara)

Uzak kalırsa dediğim gibi benimle de iletişim kurabilirsiniz. Cepa AVM'de çalışıyorum. Bütün kontrollerini yapabiliriz.

Kasanın içini temizleyip, termal macun yenilemek ve yenilerken thermal grizzly kryonaut gibi kaliteli bir macun kullanmak sorunu çözebilir. Dediğim termal macunla 5-7 derece fark yarattı benim laptopta
Öneri için teşekkürler.

Hocam öncelikle, Revoser servis var Sıhhiye'de. Google yazarsanız zaten çıkar. (Eti Mahallesi, Toros Sokak No: 41/A Sıhhiye - Çankaya/Ankara)

Uzak kalırsa dediğim gibi benimle de iletişim kurabilirsiniz. Cepa AVM'de çalışıyorum. Bütün kontrollerini yapabiliriz.
Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı