Oyun oynarken bilgisayar kapanıyor

Oyunda değilken yaklaşık 50 derece bilgisayar Fakat az önce oyuna girdim yaklaşık yarım saat oynadım 80'e kadar çıkıyor
Sıcaklık değerlerinizi ve fanlarınızı kontrol edin eğer herhangi bir problem görünmüyor ise PSU sorunlu olma ihtimali vardır.

Fan ayarları attığım resimde var normal midir aceba?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (86).png
    Ekran Görüntüsü (86).png
    172,1 KB · Görüntüleme: 49
  • Ekran Görüntüsü (88).png
    Ekran Görüntüsü (88).png
    978,3 KB · Görüntüleme: 60
  • Ekran Görüntüsü (89).png
    Ekran Görüntüsü (89).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Oyunda değilken yaklaşık 50 derece bilgisayar Fakat az önce oyuna girdim yaklaşık yarım saat oynadım 80'e kadar çıkıyor

Fan ayarları attığım resimde var normal midir aceba?
Bu değerler kasanın kapağı kapalıyken ise kapağı açıp deneyebilirsiniz. Sıcaklıklar anormal değil. Biraz yüksek ama kapanmaması gerekiyor bu sıcaklıklar ile. Farklı bir problem olabilir.

Bu değerler kasanın kapağı kapalıyken ise kapağı açıp deneyebilirsiniz. Sıcaklıklar anormal değil. Biraz yüksek ama kapanmaması gerekiyor bu sıcaklıklar ile. Farklı bir problem olabilir.

İşlemcimde bir sıkıntı vardı gerektiği hızda çalışmaması tarzında BIOS'tan işlemci koruması tarzı bir şey vardı kapattım onu ondan sonra işlemcim hızlandı fakat sıcaklık sorunları başladı
Onunla bir alakası olabilir mi?

Eski haline aldığım zaman sıcaklık sorunu çıkmıyor fakat işlemcim 1.36 hıza sabitleniyor durum öyle olunca oyunlarda her zaman düşBenzer sorun bende de var işlemcim 70 derecenin üstüne çıktığı zaman kendini kapatıyor.Bu gece Cs:Go oynarken benimde başıma geldi.Bildiğim kadarıyla 80 derece çok yüksek bir değer kapanması normal.
Benzer sorun bende de var işlemcim 70 derecenin üstüne çıktığı zaman kendini kapatıyor.Bu gece Cs:Go oynarken benimde başıma geldi.Bildiğim kadarıyla 80 derece çok yüksek bir değer kapanması normal

Geri
Yukarı