Oyun oynarken bilgisayar restart atıyor

• Konuyu başlatan syWrx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 491

syWrx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, masaüstü bilgisayarımda ETS 2 oynarken birden restart attı. Sonra yeniden oyuna girdim aynısını yine yaptı. Sıcaklığı normal derecede. Acaba oyunda mı sorun var dedim GTA 5 açtım onda da aynısını yaptı ve restart atarken fan sesi yükseldi ve normale döndü yeniden. Son kez Minecraft'ta denedim onda da shader açıktı yaklaşık 5 dk sonra yine aynisini yaptı. Acaba zorlandığı için yaptı diye merak ettim fkaat zaten sistemim Minecraft'ı rahat oynatır neyse dedim Firefox açtım arkada Spotify gündeme bakıyordum sonra 5 dk oldu olmadı yine aynısını yaptı. Nasıl düzeltebilirim? (işlemci Max 45 GPU Max 68 görüyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer yine aynı hatayı alırsan AMD Denetim Masası'ndan tüm ayarları varsayılana getir Windows'u güncelle ve ekran kartı driverin güncel değilse onu güncelle bir de öyle dene.

PSU'nun tozunu alamadım, bu dediklerinizi yaptım ama yine restart attı. PSU'nun tozunu nasıl alacağım? (pek hakim değilim bu konulara)

PSU'nun tozunu alamadım, bu dediklerinizi yaptım ama yine restart attı. PSU'nun tozunu nasıl alacağım? (pek hakim değilim bu konulara)

Hakim degilsen elleme dostum. PSU arızalı %90, degistirmeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı