Oyun oynarken bilgisayar yeniden başlıyor

NoixyReal

Picopat
Daha fazla  
RAM
CORSAIR 8GB Vengeance Kırmızı DDR4 2400MHz CL16
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Anakart
H110M PRO-D (MS-7996)
İşlemci
Intel® Core™ i5-7400 CPU @ 3.00GHz
Bilgisayar oyun oynarken yeniden başlıyor eskiden böyle bir sorun yoktu ama buzdolabı falan çalışınca mouse falan gidip geliyor elektrik akımından bozulmuş olabilir mi PSU bilmiyorum ama çok sinir bozucu ne yapabilirim PSU mu almam gerekiyor bazen kasaya tak çıkar falan yapıyorum düzeliyor kapanmıyor ama bir süre sonra tekrar aynı muhabbet bilgisayar formatlı virüs falan alakası yok occt testine soktum power ı seçince direk kapanıyor 3d standart ve 3d adaptive de bi kaç saniye sonra kapanıyor sorun nedir?

Son düzenleme:
Bilgisayar oyun oynarken yeniden başlıyor eskiden böyle bir sorun yoktu ama buzdolabı falan çalışınca mouse falan gidip geliyor elektrik akımından bozulmuş olabilir mi PSU bilmiyorum ama çok sinir bozucu ne yapabilirim PSU mu almam gerekiyor bazen kasaya tak çıkar falan yapıyorum düzeliyor kapanmıyor ama bir süre sonra tekrar aynı muhabbet bilgisayar formatlı virüs falan alakası yok OCCT testine soktum Power'ı seçince direk kapanıyor 3D standart ve 3D adaptive de birkaç saniye sonra kapanıyor sorun nedir?

PSU nuz kaç watt?

Geri
Yukarı