Oyun oynarken ekran kapanıyor

kubilay71

Picopat
Daha fazla  
Internette video falan izlerken bir şey olmuyor ama bir oyuna girince aniden ekran kapaniyor PC çalısmaya devam ediyor OCCT test i yaptim PSU ve ekran karti icin ekran karti islemci PSU da ısınma sorunu yoktu ama PSU dada ekran kartindada test i durdur dumda ekran gitti bir de ekran kartinjn aldi wat 150 ~160'lardan 30~40'lara düşüyor aniden çözümünu bilen varsa yardimci olur musunuz?
i5 3330.
8GM RAM.
RX580.
Powerboos 500W+80 V12 de 372W veriyor.
Gigabyte B75m~d2v

Internette video falan izlerken bir şey olmuyor ama bir oyuna girince aniden ekran kapaniyor PC çalısmaya devam ediyor OCCT test i yaptim PSU ve ekran karti icin ekran karti islemci PSU da ısınma sorunu yoktu ama PSU dada ekran kartindada test i durdur dumda ekran gitti bir de ekran kartinjn aldi wat 150 ~160'lardan 30~40'lara düşüyor aniden çözümünu bilen varsa yardimci olur musunuz?
i5 3330.
8GM RAM.
RX580.
Powerboos 500W+80 V12 de 372W veriyor.
Gigabyte B75m~d2v

Hocam sadece bir oyunda mı oluyor yoksa tüm oyunlarda mı?

2 ihtimal veriyorum ya işlemcin ve ekran kartın ikisinden biri çok ısınıyor ya da PSU artık hakka gidiyor kesinlikle kontrol ettir yoksa daha beter yapar .

Hocam sadece bir oyunda mı oluyor yoksa tüm oyunlarda mı?

LoL de yapmiyor ama TFT girince yapiyor onda da. Onun dışında her oyunda yapiyor.

2 ihtimal veriyorum ya işlemcin ve ekran kartın ikisinden biri çok ısınıyor ya da PSU artık hakka gidiyor kesinlikle kontrol ettir yoksa daha beter yapar.

Islemci le ekran karti 70 80 derece oyuna girince oyuna girmeden 40 50 arası çok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı