Çözüldü Oyun oynarken ekran kararıp geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SerbayMain

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 6 GB

16 GB RAM DDR4 3200MHZ

AMD R5 3500X

480 GB SSD 1TB HDD
Merhabalar, oyun oynarken ekran ilk defa birden kapandı o sırada ha bire scope açıp kapıyordum ondandır dedim sonra 2. kez oldu bugdır dedim çünkü o oyunda çok bug vardı ama aim çalışmak için aimlaba girdiğimde eğitim bittikten sonra ekranın önce altı hafif karardı sonra tamamı karardı geldi böyle böyle 2 defa karardı.
Sistem:
RTX 2060 6 GB.
16 GB RAM DR4 2600MHz.
R5 3500X.
650 Watt PSU.
Not: 466.11 sürümünü kurduktan sonra olmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamam hocam. İyi geceler.

Hocam ben kaçmadan AVG antivirüs programı yükledim alakası olcağını düşünmüyorum ama belki de o sorun oluşturuyor olabilir mi? Kaldırayim mi?

Hocam ben önceki sürümü geri yükleyeceğim fakat sonra bu 466.11'den sonra çıkacak olan driverları yükleyebiliri miyim?
Sorun monitörün kablosunu çıkar tak yapınca düzeldi iyi forumlar.
Madem sürücüyü güncelledikten sonra oldu, sürücü bozuk olabilir, stabil olmayabilir ya da oyun ile uyumlu olmayabilir. DDU'yu indirin, bilgisayarı güvenli modda başlatın, DDU (Display Driver Uninstaller) ile sürücüyü kaldırın, tekrar normal modda başlatıp başka bir sürücü kurun.

Madem sürücüyü güncelledikten sonra oldu, sürücü bozuk olabilir, stabil olmayabilir ya da oyun ile uyumlu olmayabilir. DDU'yu indirin, bilgisayarı güvenli modda başlatın, DDU (display driver uninstaller) ile sürücüyü kaldırın, tekrar normal modda başlatıp başka bir sürücü kurun.

Hocam ekran kartındandır diye bende düşündüm ama son verdiği hata kafama takıldı monitörün alt kısmı biraz karardı sonra ekran kapandı monitörün kablosunda osrun olabilir mi?

Hocam ekran kartındandır diye bende düşündüm ama son verdiği hata kafama takıldı monitörün alt kısmı biraz karardı sonra ekran kapandı monitörün kablosunda osrun olabilir mi?
Sanmam hocam isterseniz kabloyu kontrol edin ama sürücü hataları yüzünden herşey olabilir. Yani önce bir dediğim gibi başka bir sürücü yükleyin sorun devam ederse monitörü kontrol edersiniz.

Sanmam hocam isterseniz kabloyu kontrol edin ama sürücü hataları yüzünden her şey olabilir. Yani önce bir dediğim gibi başka bir sürücü yükleyin sorun devam ederse monitörü kontrol edersiniz.

Hocam yarın oyunlar üzerinde bir test yapacağım sorun hala devam ederse detaylı olarak söylerim ne olduğunu.

Hocam ben kaçmadan AVG antivirüs programı yükledim alakası olcağını düşünmüyorum ama belki de o sorun oluşturuyor olabilir mi? Kaldırayim mi?

Hocam ben önceki sürümü geri yükleyeceğim fakat sonra bu 466.11'den sonra çıkacak olan driverları yükleyebiliri miyim?
Sorun monitörün kablosunu çıkar tak yapınca düzeldi iyi forumlar.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı