Oyun oynarken ekranda çizgiler

Mami bey

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yeni bir monitor aldim bundan once 60 Hz bir monitör vardı şu an 165 Hz fakat HDMI ile kullandığım için 144 Max alabiliyorum sorunum su özellikle Valorant'ta surekli ekran gidiyor cizgiler cikiyor video olarak ekledim. Artik biktim main hesapta ban yedim oyun ici SS alacağım basiyorum prtsc ye ekran gidiyor Alt Tab yapıyorum ekran siyah.
(Sonra acilinca ekran kartı sürücüsü coktu diyor son surum yuklu değil ekran karti ama son sürümlerde Windows ile uyumlu değil hatasi veriyor yapabildiğim en yuksek olanini yaptım )
Oluyor ama her şey çalışıyor Discord falan Valorant'ta oyundan düşmüş gozukuyorum fakat oyindakilerle konusabiliyorum daha once hiç boyle olmamisti 60 Hz monitör kırıldığı için eski bir 75 Hz monitor ile 1 saate yakin Valorant oynadim orada da bu hata ile karsilastim yeni monitör kurduktan sonra sadece 60 Hz gözüküyordu NVIDIA Denetim Masası'ndan ozel cozunurluk oluşturdum acaba ekran karti 60 Hz'den fazla desteklemiyor mu? Oyun disinda hiç boyle olmuyor NVIDIA GT 730 4 GB GDDR3 128 bit ekran kartı Intel i5 3470 islemci Everest 300W PSU 2x8 DDR 3 RAM 320 GB HDD var. FurMark test sonucuda var artik cok sikildim kalıcı ban yemekten korkuyorum. Valorant'ta düşük ayarlarda 220 FPS aliyorum PSU yetmiyor olabilir mi? Bir sürü neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum. Video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• IMG_20220105_230531.jpg
    IMG_20220105_230531.jpg
    209 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleme:

O zaman ekran kartınız bozulmuştur. Yenisini almanız veya yaptırmanız gerekiyor.
Pardon hocam yukarıda yanlış söylemişim. Hocam kablodan da olabilir. Monitörün veya ekran kartının girişinden de olabilir. Farklı cihazda farklı kabloyla dener misiniz? Eğer sorun devam ederse ekran kartı bozuktur demektir.

Geri
Yukarı