Oyun oynarken el terlemesi nasıl önlenir?

Elegant Lotus

Kilopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : R7 5800X
MB : Msi B550-A Pro AM4 Socket MB
RAM : 4x8 3200Mhz CL15 XPG D41 Tuf alliance
SSD : 1 TB 980 Evo +G1 1TB + 512GB M.2 XPG S20G
PSU : NZXT 650W 80+ Gold
CASE : DLX21
GPU : RTX 3070 TI 8GB GDDR6X EVGA FTW3 Ultra
Keyboard : XPG Summoner Red SW
Mouse : Razer deathadder V2
Headset : Hyper X Cloud II wireless
Monitor : Asus rog strix 320Hz 2k 27"
Meslek
Radyoloji teknikeri
Şahsen ben oyun oynarken ellerim önce göle sonra da kuruyup yapış yapış oluyor. Elimi yıkayıp mouseyi ıslak mendille siliyorum, lakin bu vakte kadar 1-2 raunt kurban gidiyor veya aşırı rahatsızlık verip adam vurdurtmuyor. Yerine ne yapabilirim? Kolonya kullansam etki eder mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen ben oyun oynarken ellerim önce göle sonra da kuruyup yapış yapış oluyor. Elimi yıkayıp fareyi ıslak mendille siliyorum, lakin bu vakte kadar 1-2 raunt kurban gidiyor veya aşırı rahatsızlık verip adam vurdurtmuyor. Yerine ne yapabilirim? Kolonya kullansam etki eder mı? Teşekkürler.

Elini buzlu suda bekletebilirsin bir süre.

Şahsen ben oyun oynarken ellerim önce göle sonra da kuruyup yapış yapış oluyor. Elimi yıkayıp fareyi ıslak mendille siliyorum, lakin bu vakte kadar 1-2 raunt kurban gidiyor veya aşırı rahatsızlık verip adam vurdurtmuyor. Yerine ne yapabilirim? Kolonya kullansam etki eder mı? Teşekkürler.

Eldiven takabilirsin.

Kanka bence kolonya kullanma çünkü farenin üstündeki kaplamayı atar ve ilerleyen günlerde daha da soyulmuya başlıyor bende öyle olmuştu el terlemesine gelecek olursak benim bildiğim onun bir çözümü yok benim de terliyor ve 5 dk bir elimi siliyorum.

Tereson tarzı antiperspirant spreylerden alıp kullanabilirsin. Kullanım şekli; ilk birkaç gün terleme kesilene kadar gece yatarken, terleme kesildikten sonra da haftada 1 defa yine gece yatarken kullanmak şeklinde. Dikkat edilmesi gereken sadece avuç içine sıkılması, elin üstüne ve parmak aralarına gelmemesi. Aksi taktirde deriyi tahriş edebiliyor.

Geri
Yukarı