Oyun oynarken fare gidip geliyor

ua16

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Daha önceden de konu açmıştım. Yapılması gereken her şeyi yaptım ama hala Valorant oynarken ve diğer oyunları oynarken farem gidip geliyor. Windows sesini duyabiliyorum bazen klavye kulaklık mouse gidiyor ve geri geliyor sebebi nedir acaba?

Hangi marka mouse kullanıyorsunuz?
razer deathadder mini kullanıyorum
Temassızlık sorunu var kabloda, garantisi var ise garantiye yollayın yok ise bir elektronikçiye götürün.
temassızlık olduğunu düşünmüyorum aimlab gibi uygulamaları açtığımda fare imlecim crosshairin ortasında belirdi ne kadar sağa sola sallasamda mouse gidip gelmedi sistemsel olarak mı bir sorun var acaba

evet denedim sorun devam ediyor
Garantisi devam ediyorsa göndermenizi tavsiye ederim. Bu sorunu bende yaşadım fakat Logitech marka mouse kullandığım zaman yaşamıştım. Garantiye gönderdim ve sıfır ürün yolladılar. Klavyem kilitleniyordu ışıkları yanıyor fakat algılamıyor. Kulaklıktan ses gelmiyordu.

Temassızlık olduğunu düşünmüyorum Aim Lab gibi uygulamaları açtığımda fare imlecim Crosshair'in ortasında belirdi ne kadar sağa sola sallasamda mouse gidip gelmedi sistemsel olarak mı bir sorun var acaba.

BIOS ErP modu açık ise kapalı duruma getirin onun dışında aklıma bir şey gelmiyor hocam, iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı