Oyun oynarken işlemci kullanımı kaç olmalı?

Tek7hack, çok komik değil mi? (arkadaş aban gülme koymuş)

Aynen işlemci kullanımının sabit olması lazım. Yok bir anormallik olur.

İfade attığım herkes sallamış bir şeyler. %40'a anormallik var demiş.

Diğerleri hala oyunun Witcher 3 olduğundan haberleri yok.

Sistem özelliklerini belirtin.
İşlemc =AMD Ryzen 5 3500x 3.6GHz / Ram Neo Forza 16GB (2x8) 3600MHz / Ekran Kartı = Galax GeForce GTX1660 Super / SSD = Sandisk 480gb 535-445 MB/s SSD / Anakart = Asrock B450M-HDV R40
İşlemcinize ve oyuna göre değişir.
Tamamdır.
%70'i geçiyorsa tehlike geliyor. Onlar normal.
Tamamdır.
Normal. Ekran kartı kullanımı ne oluyor?
%95 falan.

Dostum sabit olması lazım YouTube da videosu var.
Bir bakayım.
Değerler normal duruyor. Ekran kartı fazla grafik gereken alanlarda işlemciyi fazla tüketebilir.

Zaten oyunun ennn fazla FPS düşüren yerindeydim hem çok insan var bir de şehir içi bir yer ve de dar :D.
Oyun var, oyun var. Mario var, Cyberpunk 2077 var. Değişkenlik gösterebilir. Bu soruyu sorduğunuza göre işlemci kullanımınızda bir anormallik var. Bir anti-virüs ile bilgisayarınızı taratmanızı öneririm. İyi forumlar.
Güncel olarak pc mi taratıorum oyunu zaten belirttim sadece değerler normal mi diye konu oluşturdum sizede iyi forumlar
Oyun var, oyun var. Mario var, Cyberpunk 2077 var. Değişkenlik gösterebilir. Bu soruyu sorduğunuza göre işlemci kullanımınızda bir anormallik var. Bir anti-virüs ile bilgisayarınızı taratmanızı öneririm. İyi forumlar.
Güncel olarak pc mi taratıorum oyunu zaten belirttim sadece değerler normal mi diye konu oluşturdum sizede iyi forumlar
Aynen işlemci kullanımının sabit olması lazım. Yok bir anormallik olur.

İfade attığım herkes sallamış bir şeyler. %40'a anormallik var demiş.

Diğerleri hala oyunun Witcher 3 olduğundan haberleri yok.
Sanırım witcher 3 ü biliyorsun navigrad daydım fakat ilemci kullanımı sabit değildi arada bir değişiyordu
Kimi oyun GPU ağırlıklı olur kimi oyun CPU ağırlıklı. Ama ekran kartınız %50-60 olup işlemciniz daha fazlaysa burda bir sorun var demektir. Böyle olmuyorsa kullanımlarınızda bir sıkıntı olmaz.
Tamamdır
Dostum sabit olması lazım YouTube da videosu var.
Youtubedan baktım bende oyunlarda drop yiyorum fakat ekran kartı kullanımı yüksek ?
Değerler normal duruyor. Ekran kartı fazla grafik gereken alanlarda işlemciyi fazla tüketebilir.
Şu anlık değerler bunlar dar boğaz varmıdır diye düşünüyorum (ayarlar high da )

Dosya Ekleri

• IMG_20210122_123405.jpg
    IMG_20210122_123405.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular

Geri
Yukarı