Oyun oynarken kasanın ısınması

Daha fazla  
Benim PC min özellikleri: 6 GB RAM i5 4590 GTX 1050 Mini, idareten berbat olduğunu biliyorum Everest 400W güç kaynağı takılı.

GTX 1050'yi ve güç kaynağını sonradan aldım.

Sorunum: Oyun oynadığım zaman CS:GO gibi PC'nin arkası yanıyor bildiğin. Muhtemelen güç kaynağından kaynaklanıyor ama sizin de görüşünüzü almak isterim. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSİ Afterburner ile değerleri atın. Ama evet, büyük ihtimalle PSU'dan. Çok kalitesiz ve riskli bir PSU, bilgisayarınızı yakabilir. En kısa sürede değiştirmenizi şiddetle öneririm.

Benim PC min özellikleri: 6 GB RAM i5 4590 GTX 1050 Mini, idareten berbat olduğunu biliyorum Everest 400W güç kaynağı takılı.

GTX 1050'yi ve güç kaynağını sonradan aldım.

Sorunum: Oyun oynadığım zaman CS:GO gibi PC'nin arkası yanıyor bildiğin. Muhtemelen güç kaynağından kaynaklanıyor ama sizin de görüşünüzü almak isterim. Yardım ederseniz sevinirim.
Sistemde bomba taşıyorsunuz, sizi ihbar ediyorum. Şaka bir yana PSU'yu değiştirebileceğiniz en kısa sürede değiştirin.

Sıcak hava yükselir. Ekran kartı, işlemci sıcak havalarını hep yukarı verir. Egzoz fanı bu havanın bir kısmını dışarı atar ama çoğu PSU tarafından o koca fanı sağ olsun emilir. Yani kasanın ön tarafından içeriye taze hava beslemesi yapmazsanız o PSU'nun önce hoşafını sonra pestilini yaparlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı