Çözüldü Oyun oynarken milisaniyelik masaüstü açılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

naifyankesici

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2 yıldır falan Monster Pusat Pro gamepad kullanıyorum. Hatırlarsınız belki, sürücü rezaleti ile falan çıkmıştı, sonra Monster yeni sürücü yayınladı da, ufak birkaç işlem ile onu uyguladıktan sonra kullanabiliyorduk. Yoksa kullanılmıyordu cihaz. Neyse, benim eski bir laptopum vardı, hem cihaz eski, hem Windows 10 falan korsandı. Onu kullanırken sürekli bu Gamepad'in sürücüsü ile sıkıntı yaşıyordum, her Allah'ın günü sürücü hatası verirdi, bağlansa bile sürücü hatası yazar ve çalışmazdı, ne yaparsam yapayım çözemezdim, sonra kendi kendine düzelirdi, anlamazdım, bağlıyken birden kesilirdi falan.

Ben de hem laptop eski hem de Windows 10 falan korsan olduğu için hem de nadir de olsa Bluetooth kulaklığımda da bazen bağlantı sorunları yaşadığım için muhtemelen laptopun donanımsal veya yazılımsal bir sorunu ya da Windows 10 ile alakalıdır diyordum. Ne yaparsam yapayım çözememiştim, benzer sorunlarla karşılaşan kimseyi de bulamamıştım. Geçen haftalarda yeni bir laptop aldım, orijinal Windows 11 kurulu. Her şey olması gerektiği gibi ve temiz. Eski laptopta sürekli bu gamepad ile sorun yaşarken yeni laptopta 3 haftadır falan hiçbir sorun yaşamadım derken şimdi aynı sorunu yaşamaya başladım. Yine çözemedim, Monster'in sürücülerini falan kaldırdım, yeniden kurdum, olmadı. Sonra yine kendi kendine düzeldi. Ama bu sefer de oyundayken her 5 10 saniyede bir milisaniyelik masaüstü açılıp kapanıyor ve milisaniyelik gamepad devre dışı kalıyor.

Yüksek ihtimalle gamepad ile alakalı bir sorun, 3 haftadır falan hiçbir sorun yaşamadım çünkü buna benzer. Öyle bir sorun ki, hem çok can sıkıyor, hem de çözüm bulamıyorum. Yardımcı olabilecek, benzer bir sorun yaşayanınız var mı, yorumunuz nedir acaba? Videoda görebilirsiniz. Linki aşağıda.

Arkadaşlar, konuyu araştırdım, kurcaladım falan, ne bir çözüm ne bir sorun, hiçbir şey bulamadım, acayip sinir bozucu bir şey ama hâlâ sorun devam ederken görmezden gelip oynamaya devam ettim. 1 2 saat sonra kendi kendine düzeldi. Gerçekten anlam veremiyorum, yorumunuz nedir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı