Oyun oynarken PC kendini yeniden başlattı

ll.Mehmed

Hectopat
Ben PC'ye dün Assassin's Creed 4 Black Flag yüklemiştim (oyununu çakma indirdim) bugün PC'de orijinal bir oyunumu oynarken PC kendini yeniden başlattı acaba çakma oyun yüklediğim için mi PC kendini yeniden başlattı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Sürekli olmaya mı başladı? Elektrik dalgalanması olduysa PC kendini o yüzden restarlamış olabilir sen de korsandan dolayı olduğunu sanmış olabilirsin.

Sürekli olmaya mı başladı? Elektrik dalgalanması olduysa PC kendini o yüzden restarlamış olabilir sen de korsandan dolayı olduğunu sanmış olabilirsin.

Bu korsan oyunu indirdikten sonra oldu virüs taraması yaptım hiçbir şey çıkmadı. Ben 2-3 ay önce çakma GTA 5 yüklediğimdede aynı sorun olmuştu format attırınca düzelmişti. Bu arada size cevap yazarken yine kapandı.

Bilgisayar - özellikler-gelişmiş sistem ayarları -başlangıç ve kurtarma oradaki PC yeniden otomatik başlatma tikini kaldırdım şimdi Windows 10'da 3. part yüklediklerimi bir sorun olarak algılıyormuş doğrumu bu.
Format atmana gerek yok PC sistem geri yüklemeden korsan oyunu yüklemeden önceki güne geri al düzelecektir. Bir daha da korsan yükleme.

Oyunu sileyim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı