Oyun oynarken sistem aniden kapandı ve açılmıyor

egebektas

Femtopat
Daha fazla  
CS 2 girdikten yaklaşık 5 dk sonra PC kapandı. Açmayı denedim ancak açılmadı. Power'de herhangi bir yanık kokusu yok, RAM'ı taktım çıkardım çalışmadı, BIOS pilini çıkartıp taktım gene düzelmedi. PSU önceden tamir gördü lehimlendi ancak lehimleneli 1.5 ay olmuştur. PC'yi nasıl çalıştırabilirim?

CS 2 girdikten yaklaşık 5 dk sonra PC kapandı. Açmayı denedim ancak açılmadı. Power'de herhangi bir yanık kokusu yok, RAM'ı taktım çıkardım çalışmadı, BIOS pilini çıkartıp taktım gene düzelmedi. PSU önceden tamir gördü lehimlendi ancak lehimleneli 1.5 ay olmuştur. PC'yi nasıl çalıştırabilirim?

PSU sıcaklık değeri nasıl, fanı çalışıyor mu?

Psu da sorun olup olmadığını nasıl anlarım şuan kasa soğuk ,oyundayken ısınmıştı.Ama ısınmalar oluyor çünkü en yüksek grafikte oynuyorum birşey olmuyordu cs girince oldu ne yapabilirim.

Yeni kulaklık aldım bugün onla alakası olabilirmi bilmiyorum hiç.

Psu da sorun olup olmadığını nasıl anlarım şuan kasa soğuk ,oyundayken ısınmıştı.Ama ısınmalar oluyor çünkü en yüksek grafikte oynuyorum birşey olmuyordu cs girince oldu ne yapabilirim.

Yeni kulaklık aldım bugün onla alakası olabilirmi bilmiyorum hiç.
Eğer PSU hiç açılmıyorsa ve tepki vermiyorsa farklı bir PSU takıp denemekten başka şansınız yok gibi.

PSU da sorun olup olmadığını nasıl anlarım şu an kasa soğuk, oyundayken ısınmıştı. Ama ısınmalar oluyor çünkü en yüksek grafikte oynuyorum bir şey olmuyordu CS girince oldu ne yapabilirim?

Yeni kulaklık aldım bugün onunla alakası olabilir mi bilmiyorum hiç.

PSU değiştirmeniz gerekli diye düşünüyorum. Anakartta problem yok gibi.

Hiç güç gelmiyorsa powerin fişini çekip, powerin girişinde fişin girdiği 3lü giriş var, o power girişine tornavida ile 3 demire aynı anda değecek şekilde değdirip çek bakalım. Powerdeki kapasitörler boşalsın. Sonra fişe yeniden tak.

Ekran kartında sorun olabileceğini gördüm.Olabilirmi ekran kartıyla alakalı?,Tamir ettirecek param yok çünkü

Lütfen yardım edin bekliyeceğim
Sen sorununu daha net açıklarsan yardımcı oluruz. Şuan güç tuşuna bastığında powerin fanı çalışıyor mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı