Oyun oynarken SSD bağlantısı kopuyor

ishootmail

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba evde bulduğum ve yaklaşık 3 senedir kullandığım SSD hiç sorun çıkarmadı ancak son zamanlarda oyun oynarken bir anda bağlantısı kesiliyor ve oyun kapanıyor bilgisayarı yeniden başlattığımda geri geliyor SATA kablosunu değiştirdim fakat çözüme varamadım CrystalDiskInfo ile baktım sağlık durumuna dikkat yazıyordu eklediğim resimden görebilirsiniz yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Dip not: Disk sanırım biraz eski. :)

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-03_224949558.png
    resim_2024-04-03_224949558.png
    60,7 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba evde bulduğum ve yaklaşık 3 senedir kullandığım SSD hiç sorun çıkarmadı ancak son zamanlarda oyun oynarken bir anda bağlantısı kesiliyor ve oyun kapanıyor bilgisayarı yeniden başlattığımda geri geliyor SATA kablosunu değiştirdim fakat çözüme varamadım CrystalDiskInfo ile baktım sağlık durumuna dikkat yazıyordu eklediğim resimden görebilirsiniz yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Pek SSD değil gibi.

Maşallah😱 kesintisiz 4 sene çalışmış.

Taşınabilir hard disk bu attığınız. Sanki normal gibi kopması.

Pek SSD değil gibi.

Bilmiyorum hocam SSD'ye benziyorda görünümü o yüzden öyle yazayım dedim.

Maşallah😱 kesintisiz 4 sene çalışmış.

Taşınabilir hard disk bu attığınız. Sanki normal gibi kopması.

Bir öneriniz var mı ne yapmalıyım? Bunun yerine bir hard disk kullansam daha mantıklı olur mu? Performans düşüşü yaşar mıyım?

Geri
Yukarı