Oyun oynarken takılıyor

AN-Fibi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım Nviida Gtx 750ti
ram : 4gb
Power:400w
işlemci: ıntel core 2 quad Q8200

PC'mn ozellikleri bnlar fakat bf3-dayz gibi oyunları highde oynuyorm ultra falan oynuyorm kasmadan fakat sabah actım takılmalar baş gösterdi nasıl düzeltebilirm kasmıyor yani rahat bi 55-60 fps var fakat takılmalar var. şimdiden teşekkür ederim

Oyunu bir yerdenmi indirdiniz?Ben bir cd den yükleyincede aynısı olmuştu GTA 4 ve oyun içinde ekran sallanıyordu durduk yere.

Pek fikrim kalmadı açıkçası benimde ekran kartını aldığımda 1-2 gün gün arada sırada çok fazla kasmalar donmalar olmuştu yeni aldıysanız aldığınız yere götürüp baktırabilirsiniz.

Anladım teşekkür ederim ilgilendiginiz için bi arkadaşda oyl ededi 1-2 gün takılma olabilir sonra geçer o dedi dün aldım zaten daha yeni taktım :): Neyse teşekkürler.

Evet dün yükledim daha driverni he bide farkettimki bu takılmalar sadece mp oyunlarda oluyor internetimle alakalı olabilir mi internetim 2-3 gündür sıkıntılı gidip geliyor aradım ttneti arıza kaydına aldılar bugün içinde hallederlermiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı