Oyun oynayacak arkadaş arıyorum

Benim de yaşım 14. Yarı Pro Minecraft oyuncusuyum. Oynayabiliriz diyeceğim de şimdi Aternos lagları vs. var onu da geçtim bende Java8 Update 45 hatası var sürekli oyun kapanıyor. Yani zor.

Benim de yaşım 14. yarı Pro Minecraft oyuncusuyum. Oynayabiliriz diyeceğim de şimdi Aternos lagları vs. var onu da geçtim bende Java8 Update 45 hatası var sürekli oyun kapanıyor. Yani zor.

Düzeltebilirsin umarım bende de var Minecraft ama tek oynadığım için sıkıyor.

Düzeltebilirsin umarım bende de var Minecraft ama tek oynadığım için sıkıyor.

Bilgisayarı hediye eden abinin aynı şirkette çalıştığı yazılımcı abi var o getir bana halledirim dedi. Bakacağız artık. Bu arada sürekli kapanarak oynuyorum ama tek başıma şu an ful netheride oldum nerseyse ful büyülendim. Demir farmı, mob farmı, Slim'e farmı, bal farmı, köylü merkesim, şeker kamışı farmım, bambu farmım, ağaç farmım ( yakında gelişmiş olanını yapacağım), inek, domuz, tavuk, yün, tüy farmı, kaktüs farmı, balkabağı ve karpuz farmı vs. var. Ayrıca çevreyi güzelleştirmek adına güzel Build'lerde var. Yani demek istediğim tek başıma ilk sıkılıyordumda şu an yok yok. Eğer sorun düzelirse oynarız beraber yeni dünyada.

Valorant oynayabiliriz kötü oynaman fark etmez.

Peki isim ver girelim sonra.
Bilgisayarı hediye eden abinin aynı şirkette çalıştığı yazılımcı abi var o getir bana halledirim dedi. Bakacağız artık. Bu arada sürekli kapanarak oynuyorum ama tek başıma şu an ful netheride oldum nerseyse ful büyülendim. Demir farmı, mob farmı, Slim'e farmı, bal farmı, köylü merkesim, şeker kamışı farmım, bambu farmım, ağaç farmım ( yakında gelişmiş olanını yapacağım), inek, domuz, tavuk, yün, tüy farmı, kaktüs farmı, balkabağı ve karpuz farmı vs. var. Ayrıca çevreyi güzelleştirmek adına güzel Build'lerde var. Yani demek istediğim tek başıma ilk sıkılıyordumda şu an yok yok. Eğer sorun düzelirse oynarız beraber yeni dünyada.

Tamam kanka.

Dediğim gibi yaş 14. çok sıkılıyorum, arkadaşım da yok. 14-16 yaş arası oyun oynarken eğlendirecek ve kafa dağıtacak bir arkadaş arıyorum.

Selam DC kodun ne ekleyim istersen 15 yaşındayım her türlü oyunu oynarım fark etmez ama benim de aim orta seviyede ve fazla yetenek yok. :)

Son düzenleme:
Dediğim gibi yaş 14. çok sıkılıyorum, arkadaşım da yok. 14-16 yaş arası oyun oynarken eğlendirecek ve kafa dağıtacak bir arkadaş arıyorum.

Kanka benim de hiç arkadaşım yok istersen arkdaş olalım arkadaşım var ama oyunla alakası yok.
Dediğim gibi yaş 14. Çok sıkılıyorum, arkadaşım da yok. 14-16 yaş arası oyun oynarken eğlendirecek ve kafa dağıtacak bir arkadaş arıyorum.
knk benimde hiç arkadaşım yok istersen arkdaş olalım arkadaşım var ama oyunla alakası yok
Dostum Valorant oynuyorsan birlikte girebiliriz.
knk bende valorant ve gta 5 oynuyorum benimde oyun oynayan arkadaşım yok maalesef istersen senle arkadaş olup oyun oynayabiliriz

Yeni konular

Geri
Yukarı