Oyun oynayarak para kazanmak

SukkraW

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar biliyorum konu başlığım hatalı fakat çok önemli bir sorum var. Hatırlarsanız bir konu açmıştım bilgisayar önerisi için bu bilgisayardan vazgeçtim çünkü babam pandemiden dolayı işsiz kalma eşiğinde. Ben aileme destek olmak istiyorum. Ufak C # bilgim var (sağ olsun bir yazılım mühendisliği okumuş bir abi var çok yardımcı oluyor.) ya da oyun oynamayı çok severim ve oynamayı da becerebilirim. Bana internetten ya da oyun oynayarak para kazanma yolları gösterir misiniz? (freelancer gibi siteleri denedim en AZ2 yıllık tecrübe istiyor kolayca iş bulmak için) yardımlarınız için çok teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oyununda her hafta 1 skin 2 kasa veriyor, her çarşamba yenileniyor bu. Bu dediğim normal para kazanmanın yanında ek birikim olur. Her hafta 2.5TL gelse bile kardır sonra onu yüksek fiyatlı skin alıp ByNoGame gibi sitelerde satabilirsiniz.

Benim pek bilgim yok bu konularda ama oynadığın oyunlarda pek bir şey bekleme verecekleri para çok bir şey olmayacağı kesin ben denemiştim ama seni yanlış yola sokmak istemiyorum belki vardır.

Hocam ben işin yazılımsal tarafını bilmem ama Growtopia ile büyük paralar kazanabilirsiniz benim bir arkadaşım vardı oyunda sadece macro atayarak 1500TL alıyordu aylık.

Hocam ben işin yazılımsal tarafını bilmem ama Growtopia ile büyük paralar kazanabilirsiniz benim bir arkadaşım vardı oyunda sadece macro atayarak 1500TL alıyordu aylık.

Biraz açıklar mısın nasıl olacağı hakkında çünkü küçükken Growtopia oynuyordum ve bazı değerli eşyalarımın olduğunu düşünüyorum.

Grafikerlik, editörlük öğrenmeye başla. Oyun oynayarak pandemi döneminde milyonlarca kişi arasından sıyrılma ihtimalin çok düşük.
ufak bir deneyimim var bir instagram sayfası vardı edit, tasarım gibi şeyler için sanırım 6k takipçi gibi bişeydi ama kapattım Okul döneminde olduğum için freelancer sitelerinde dediğim gibi çok fazla tecrübe istiyorlar

Anket cepte ve cevapla kazan uygulamasını kullanın. Anket cepte üzerinden 25₺ olan ödememi aldım. Anketler sürekli gelmiyor.

Hocam şu pandemide iş bulmak zor. Ama yazılım konusunda bilginiz varsa dönem ne olursa olsun hep 1 adım önde olursunuz.
yazılım da eskisi kadar zor ve kaliteli değil artık youtube C# dersleri ile en az 5 videoda ben yazılımcıyım diye etrafta geziyorlar ve gerçekten kendi hakkıyla öğrenen insanlar arada kalıyor

Geri
Yukarı