Oyun performansı ve hız için ISO tavsiyesi

WaseLL

Hectopat
Merhabalar, iyi akşamlar, dostlar. Windows 10 Pro 21H1 kullanıcısıyım ve inanılmaz performans düşüşleri var. Hangi sürüme geçmemi önerirsiniz? Windows 8.1'e geçersem daha mı iyi olur yoksa Windows 10'da kalınır mı? Cevaplarınızı bekliyorum.
Sistemim: GTX 1050 2 GB Dual fans OC 8 GB (4x2) 1600 MHz DDR3 RAM FX 6300 CPU.

Merhabalar, iyi akşamlar, dostlar. Windows 10 Pro 21H1 kullanıcısıyım ve inanılmaz performans düşüşleri var. Hangi sürüme geçmemi önerirsiniz? Windows 8.1'e geçersem daha mı iyi olur yoksa Windows 10'da kalınır mı? Cevaplarınızı bekliyorum.
Sistemim: GTX 1050 2 GB Dual fans OC 8 GB (4x2) 1600 MHz DDR3 RAM FX 6300 CPU.
Windows 10 da kalabilirsin ama hız ve performans istiyorsan Windows 8.1 i değilde Windows 7 yi öneririm daha az ram kullanıyor hız ve performans artışı sağlanır ama karar senin doğru ayarlarla windows 10 da hızlanırı illa başka işletim sistemine geçecem diyorsan Windows 7 öneriim.Windows 10 Home a da geçebilirsin tabii

Windows 10 da kalabilirsin ama hız ve performans istiyorsan Windows 8.1 i değilde Windows 7 yi öneririm daha az ram kullanıyor hız ve performans artışı sağlanır ama karar senin doğru ayarlarla windows 10 da hızlanırı illa başka işletim sistemine geçecem diyorsan Windows 7 öneriim.Windows 10 Home a da geçebilirsin tabii
Yıllarca Windows 7 kullandım bir türlü ısınamadım sisteme :) Ben en iyisi Windows 10'da kalayım herkesin tavsiyeleri için teşekkürler iyi akşamlar.

Windows 10 da kalabilirsin ama hız ve performans istiyorsan Windows 8.1'i değil de Windows 7'yi öneririm daha az RAM kullanıyor hız ve performans artışı sağlanır ama karar senin doğru ayarlarla Windows 10 da hızlanırı illa başka işletim sistemine geçeceğim diyorsan Windows 7 öneriim. Windows 10 Home'a da geçebilirsin tabii.

7'nin desteği kesildi ve artık birçok oyun 7'ye göre optimize edilmiyor.

Saat 21:20 civarından beri araştırıyorum bu sürümü ve hoşuma gitti ancak kısıtlı bir sürüm gibime geldi sen kullanıyorsan nasıl bir sürüm? Ham Windows'tan ne kadar farkı var?

Gereksiz hizmetlerin olmadığı bir ISO dosyası ve sistemin boyutuda düşük, FPS daha fazla alıyorsun doğal olarak öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı