Oyun performansını arttırma

Daha fazla  
Arkadaşlar az önce Spec Ops The Line kurmuştum fakat açılmadı bende YouTube'deki videolar üzerine uyumluluk modunu Windows 98/windows me yaptım. Ilk once bu ayar sistemde bir arızaya ve diger oyunlarımda FPS ve performans düşmesi yapar mi? 2. sorun şu oyundayken oyun birden takılıyordu ve aynı ses makinelı tüfek gibi tekrarlanıyordu. Sonra oyundan cika bastim yükleniyor ekranında kaldı. Bende CTRL alt del yapıp oturumu kapata basmak zorunda kaldım. Bu olayda aynı şekilde FPS düşmesi ve arızaya yol açar mı? Oyunu açmadan önce unlostun videosunda ne yapmissa aynisini yaptim. Artı grafik ayarlarında donanım hızlandırmalı GPU zamanlamasını açtım. Ve bir aşasından oyunun .exesini bulup yüksek performans ayarını seçtim. Sistem;
-AMD FX 8300 3.30GHz 8 çekirdek.
-Galax GT 1030 2 GB DDR5.
-8 GB DDR3 1333MHz RAM.
-Ezcool 120 GB SSD.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bir bilgisayarın verebileceği Max FPS değeri bellidir zaten çok fazla yapabileceğiniz bir şey yok en fazla 2-3FPS artar ama CS:GO Valorant gibi oyunlarsa Config ayarlarıya 10-15FPS arttırabilirsin ama oyun çöp oluyor.

Orada söylenenler FPS arttırmaz kardeşim. İşlemci, RAM gibi donanımların yükünü azaltmak için yapılan şeyler onlar. 2080 Ti ekran kartıyla 300 FPS alıyorum diyor. İzleyenler de öyle bir FPS görmeyi bekliyor. Sen iyi FPS almak için oyunun çözünürlüğünü ve grafik ayarlarını düşürerek deneyebilirsin. Başka da yol yok. Yeni ekran kartı, bilgisayar almak FPS yükseltir.

Yeni konular

Geri
Yukarı