Oyun projesi için önerileriniz

Abdullah_AKD

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bu konuyu boş konu olarak algılamanızı istemem. En son böyle bir konu açtığımda yeni oyun yapmıştım. O oyun bitti ve şu anlık projem falan yok. Yeni projeye başlamak istiyorum. Fakat aklımda fikir yok. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum. İyi akşamlar.

Executive Assault oyununa bakmanı öneririm. Büyük potansiyele sahip ama kaybolup gitmiş oyunlardan bence. Bu tarz bir şeyi güzel bir şekilde yapabilirsen ilk alıcın ben olurum.

Oynayış kısmı güçlü olan diğer yandan hikâye ile desteklenen bir oyun yapabilirsiniz. Seçimlerin olduğu ve seçimlerimizin oyunun gidişatını tamamen değiştiren bir yapım olabilir en basitinden size ilk görevi veren karakteri bile oyunun başında öldürebilelim tabii bunun oyuncuya bir cezası olsun aynı olay diğer karakterler içinde geçerli.

Benim hayalimde her zaman şöyle en az 80Gb ordusundan ekonomisine diplomasisinden ( özellikle AI'ın direkt yazdığımız teklifleri algılayabileceği ) aşırı detaylı bi strateji oyunu var. Birçok detayını düşünüyorum arada boş zamanlarımda

Yeni konular

Geri
Yukarı