Steam Oyun satın alınmasına rağmen kredi kartından para çekmedi

ED Crasher

Decipat
Yer
Batman
Steam'den Ziraat Bankası kredi kartı ile Hot Wheels unleashed satın aldım.
Fakat satın aldığıma dair mailime makbuz gelmesi ve oyunun kütüphaneme gelmesine rağmen halen ziraatten para çekmedi bunun sebebi nedir?

Ne demek istediğinizi anlamadım.

Hocam peki oyunun iade olması gibi bir durum olur mu şuan indirim bitti ve oyun 30 dolar oldu.
Bir sıkıntı yaşamazsınız hocam dediğim gibi ödeme yüksek ihtimalle provizyonda mobil uygulamadan provizyonda olduğunu görebiliyor olmanız lazım biraz bakın görürsünüz.
Alışveriş sırasında, satıcı kredi kartı bilgilerini bankaya iletir. Banka, bu bilgileri kontrol ederek işlemin gerçekleşmesi için yeterli bakiyenin olup olmadığını ve kartın geçerli olup olmadığını inceler. Eğer işlem için yeterli bakiye varsa ve kart geçerli ise, banka işlemi onaylar ve provizyon işlemi tamamlanır.

Bir sıkıntı yaşamazsınız hocam dediğim gibi ödeme yüksek ihtimalle provizyonda mobil uygulamadan provizyonda olduğunu görebiliyor olmanız lazım biraz bakın görürsünüz.
Alışveriş sırasında, satıcı kredi kartı bilgilerini bankaya iletir. Banka, bu bilgileri kontrol ederek işlemin gerçekleşmesi için yeterli bakiyenin olup olmadığını ve kartın geçerli olup olmadığını inceler. Eğer işlem için yeterli bakiye varsa ve kart geçerli ise, banka işlemi onaylar ve provizyon işlemi tamamlanır.
Hocam Ziraatte öyle bir bölüm göremedim.

Geri
Yukarı