Oyun sunucusu para kazandırır mı?

Mxpyma

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Unturned adlı oyunda role play sunucusu kurmayı planlıyoruz ortlama plugin mod gib şeylere 500 TL harcadık bayağı iyi oldu yaz tatilinde falan VIP gibi satışlardan kar bırakabilir mi bu tür sunucular?

Son düzenleyen: Moderatör:
Unturned adlı oyunda role play sunucusu kurmayı planlıyoruz ortlama plugin mod gib şeylere 500 TL harcadık bayağı iyi oldu yaz tatilinde falan VIP gibi satışlardan kar bırakabilir mi bu tür sunucular?
Uluslar arası bir reklam yaparsanız getirebilir tabii oyunu kaç kişi oynadığına bakar. (Yatırım tavsiyesi değildir tüm paranızı sunucuya basmayın)

Kazandırır da sunucuyu ilk önce bir yaymak lazım. Bilindik hale geldikten sonra yavaş yavaş kâr edersiniz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Haklısın, Minecraft gibi çok oynanan bir oyun varken neden unterned seçtiniz?

Unturned sevdiğim için hani Minecraft falan tamam getirisi yüksek olabilir fakat hem pl mod falan la alakalı bir bilgim yok hem de zevk almıyorum Unturned hem biliyorum pl mod hem de ilgi alanım seviyorum böyle pixel rol yapma oyunlarını.

Oyuncu sayısı ve sunucu kalitesi sağlanırsa neden olmasın ? Önemli olan ne kadar kaliteli, tarafsız, hilesiz ve adil bir sunucu sunduğunuz. Sadece Unturned değil, her oyun için geçerli gerçi bu.

@Mxpyma Dostum merhaba, bende şuan sunucu açmak istiyorum fakat kafamda 1-2 soru var. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misin? Görüşme şansımız var mı?

Geri
Yukarı