Oyun tarihinde en zorlandığınız boss hangisi?

Nioh un tüm bossları zorluydu ama Allahın cezası şu boss yüzünden kafayı sıyırmak üzere olduğumu hatırlıyorum.
Capture.PNG

The Witcher 3 : Wild Hunt ta ilk ŞahGrifin görevi. Oyun mekaniklerine alıştıktan sonra da en zor gelen Imlerith. DLC olarak en zoru Detlaff.

Bende geçemezdim püf noktası havadayken W yü bırakmakmış meğerse. W ye basınca benzin gidiyor gereksiz yere bırakınca havada süzülüyor benzin gitmeden.

Vallahi ben nasıl gectigimi hiç hatirlamiyorum hatirlamak da istemiyorum yoğun sinire sebep olduğu için beynim o kısmı silmiş Allah'in belasi gorev.

Vallahi ben nasıl gectigimi hiç hatirlamiyorum hatirlamak da istemiyorum yoğun sinire sebep olduğu için beynim o kısmı silmiş Allah'in belasi gorev.
Evet de işte aslında bayağı basit bunu akıl edin diye koymuş rockstar resmen görevi bunu bilmezken sürekli mağazaya geri dönerken benzinim bitiyordu PS2 de kafayı yemiştim o zamanlar :D

Gelmiş gecmis en zor Boss kesinlikle değil ama Dancer of the Boreal Valley'de zorlanmıştım. Bir diğeri de Ninja Gaiden'dan Alma.

Geri
Yukarı