Oyun tarihinin en kötü karakteri kimdir?

Oyun tarihinin gelmiş geçmiş en kötü, en karizmatik, en korkutucu ve aynı zamanda en hayranlık uyandıran tek karakteri Gaunter O'Dimm'dir.

Kendisinin öyle ürpertici bakışları ve korkunç bir suratı yoktur. Aksine gayet sempatik görünür. Esasen gizemli olan tarafı da budur. Ses tonu insanı ürpertir ve korkuyu yavaş yavaş aşılar.

Bu karaktere The Witcher 3'te ''Hearts of Stone'' DLC'sinde rastlıyoruz. İlk başta normal bir insan gibi gözükse de şeytanî bir varlık mı yoksa tanrı mı olduğu belirsiz.

Anlatıp karakter hakkında bilgi vermek istemiyorum ama Hearts of Stone DLC'sini oynayanlar zaten bu adamı bilir. CoD'daki Makarov, RDR 2'deki Micah yanında çocuk hikâyeleri gibi kalır.

indir.jpg

Son düzenleme:
Oyun tarihinin gelmiş geçmiş en kötü, en karizmatik, en korkutucu ve aynı zamanda en hayranlık uyandıran tek karakteri Gaunter O'DIMM'dir.

Kendisinin öyle ürpertici bakışları ve korkunç bir suratı yoktur. Aksine gayet sempatik görünür. Esasen gizemli olan tarafı da budur. Ses tonu insanı ürpertir ve korkuyu yavaş yavaş aşılar.

Bu karaktere The Witcher 3'te "Hearts of Stone" DLC'sinde rastlıyoruz. İlk başta normal bir insan gibi gözükse de şeytanî bir varlık mı yoksa tanrı mı olduğu belirsiz.

Anlatıp karakter hakkında bilgi vermek istemiyorum ama Hearts of Stone DLC'sini oynayanlar zaten bu adamı bilir. CoD'daki Makarov, RDR 2'deki Micah yanında çocuk hikâyeleri gibi kalır.

Eki Görüntüle 1500219

Raul menendez varken mi?

Sizce kimdir? Ben başlıyorum.

Modern Warfare serisinden shepherd ve makarov.

Wolfestaindeki ana kötüler özellikle 1. oyundaki adını hatırlamiyorumda bizim adamlardan birinin beyinini oyuyordu wolfestain 2'deki de bayağı tehlikeli ve dalgacı bizim 1.oyundan tanidgimiz isyancı lideri arkadasımızin kafasını kesip bizimle öpüşturüyordu böyle manyaklar varken shepherd ve makarov hiçbir şey bu arada yazilıs ve işlenis olarak menendez en acimasiz ve tehlikeli ana kotüdur Call of Duty de.

Sizce kimdir? Ben başlıyorum.

Modern Warfare serisinden shepherd ve makarov.

Makarov dur hocam Modern Warfare'de ömrümüzü Makarov'u kovalamak ile geçiyor. (Rus Amerika savaşını katmazsak.) O serininde en iyi sahnesi bana göre beyaz saraydan Rusları püskürtdüğümüz bölümdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı