Çözüldü Oyun taşıma işleminden sonra disk alanı açılmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

toygaralisaydam

Femtopat
Daha fazla  
Xbox'tan indirdiğim Forza Horizon 5'i taşınabilir SSD'den dahili SSD'ye program ekle veya kaldır kısmından oyunu taşıyacaktım. Taşıma başarısız oldu fakat dahili SSD'den 100 GB kullanılıyormuş gibi oldu. Ne yapsam geçmiyor. Çözümü nedir?
Windows apps klasöründen 102 GB gibi görünen 4 GB'lık bir dosyayı yönetici izni ile silince sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Xbox'tan indirdiğim Forza Horizon 5'i taşınabilir SSD'den dahili SSD'ye program ekle veya kaldır kısmından oyunu taşıyacaktım. Taşıma başarısız oldu fakat dahili SSD'den 100 GB kullanılıyormuş gibi oldu. Ne yapsam geçmiyor. Çözümü nedir?
Windows apps klasöründen 102 GB gibi görünen 4 GB'lık bir dosyayı yönetici izni ile silince sorun çözüldü.

Hocam aynı sorun bende de var Windows appdan bulamadım ben 102 GB'lik dosyayı yardım edebilir misiniz?

Hocam aynı sorun bende de var Windows appdan bulamadım ben 102 GB'lik dosyayı yardım edebilir misiniz?

Windowsapps klasörüne girdim ve o gün yüklenmiş bütün klasörleri seçerek silmeye çalıştım. Yönetici izni gerekti silmek için. Ben de o gün yüklediğim klasörleri tek tek gezerek buldum. Dediğim klasörlerin özelliklerine bakarak GB'dan anlayabilirsin belki ama maalesef Xbox hangi klasöre oyun yüklüyor bilmiyorum. Sildiğim klasörü de hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı